Tiktok Takipçi Satın Al

Xiaomi, Wear OS Sistemli Akıllı Saat Üzerinde Çalışıyor Olabilir

Xiaomi, Mi Band fitness grupları için popüler giyilebilir cihazlar üretiyor. Xiaomi, Google’ın saat işletim sistemi Wear OS sistemli akıllı saat üzerinde çalışıyor olabilir.

Huami ile ortaklaşa Amazfit akıllı saatlerini de sunan Xiaomi, yeni bir rapora göre, şimdi en son Wear OS sürümlü akıllı saat üzerinde çalıştığı ortaya konuldu.


Yayınlanan yeni rapor Xiaomi’nin Google’ın Wear OS platformu tarafından desteklenen bir akıllı saat üzerinde çalışıyor olabileceğini ortaya koydu.

Bu, Huawei saatinizi yönetmenize yardımcı olan Huawei Wear uygulamasına benzer olması gereken Mi Wear arkadaşı uygulamasını ortaya çıkarır. Akıllı saat Mi Watch olarak adlandırılabilir.

Xiaomi’den Wear OS sistemli akıllı saat geliyor

Xiaomi, Wear OS Sistemli Akıllı Saat Üzerinde Çalışıyor Olabilir

Xiaomi’nin ilk Wear OS akıllı saati olacak çünkü tüm Amazfit saatler özel işletim sistemlerinde çalışıyor. Bu aynı zamanda Google’ın giyilebilir platformu için bir süredir ilk yeni OEM olacaktı.

Wear OS 2.26 ile Temmuz ayında ortaya çıkan bir başka eşlikçi uygulaması için destek ekleyen Wear OS kanıtı. Geliştirme kod adı Baiji idi. 2.28 sürümündeki satır henüz Google Play Store’da olmasa da “Mi Wear” olarak güncellendi.

Akıllı saatin beklenen özellikleri hakkında detay yok, ancak önümüzdeki haftalarda daha fazla ayrıntı ortaya çıkacak gibi duruyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu