Tiktok Takipçi Satın Al

Xiaomi, Yeni Watch S1 Pro Akıllı Saatini Tanıttı!

Xiaomi Watch S1 Pro, klasik saat tasarımı ile çağdaş akıllı saat teknolojisi arasındaki mükemmel birleşimin bir örneği olarak öne çıkıyor.

Dayanıklılık ve şıklığı yansıtan birinci sınıf malzemeler kullanılarak titizlikle tasarlanan bu saat, dikkat çekici 1,47 inç AMOLED ekrana, döndürülebilir kurma koluna ve uzun ömürlü işlevsellik sağlayan çizilmelere karşı dayanıklı safir kristal cama sahip. Xiaomi Watch S1 Pro’nun kahverengi deri kayışlı gümüş kasa ve siyah flor kauçuk kayışlı siyah kasa olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunuyor. Saatler her zevke uygun 100’den fazla şık kadran alternatifi ile özelleştirilebiliyor. Ayrıca, evrensel saat pimi kayışların kolayca değiştirilebilmesini sağlayarak saatin çok yönlülüğünü daha da artırıyor.


Xiaomi Watch S1 Pro’nun bütünleşik kullanıcı arayüzü tasarımı ve optimize edilmiş animasyonlarının kusursuz entegrasyonu, arayüz estetiğini ve ekran akışkanlığını geliştirerek benzersiz bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Ayrıca, gelişmiş senkronizasyon özellikleri, cihazlar arasında bildirim alma süresindeki gecikmeyi ortadan kaldırarak sorunsuz ve zahmetsiz bir kullanıcı deneyimi sağlıyor. Saat, aynı zamanda Xiaomi akıllı telefonlara özel eşleştirmeyi kolaylaştıran ve kurulum sürecini basitleştiren özelliklere sahip.

Xiaomi, Yeni Watch S1 Pro Akıllı Saatini Tanıttı!

Xiaomi Watch S1 Pro, 100’ün üzerinde spor aktivitesini takip edebiliyor ve bunlar hakkında gerçek zamanlı bilgi sağlıyor. Koşu aktivitesi yapanlar için 10 özel program, yeni başlayanlar için koşu/yürüyüş kombinasyonları veya yağ yakma ya da dayanıklılık odaklı antrenman, kalp ve akciğer sağlığını güçlendiren aralıklı antrenman dahil olmak üzere çeşitli fitness ihtiyaçlarına uygun bir şekilde önceden oluşturmuş programlar bulunuyor. Ayrıca yakılan kalori, egzersiz yoğunluğu, uyku takibi, kalp atış hızı ve SpO₂ takibini kapsayan bir dizi veri ve sağlık takibi işlevi sunarak kullanıcıların ilerlemelerini ve sağlık durumlarını kolayca izleyebilmelerine olanak tanıyor. 

Uzun ömürlü pili sayesinde 14 güne kadar kullanılabilen saat, aynı zamanda hızlı bir şekilde şarj oluyor ve 10 dakikalık bir şarj ile 2 gün dayanabiliyor. Güçlü bir hoparlöre sahip saatin yapay zeka gürültü engelleme algoritması, kullanıcıların Bluetooth ile saat üzerinden telefon görüşmesi yaparken sorunsuz ve net bir şekilde iletişim kurmalarını sağlıyor. Xiaomi Watch S1 Pro, cihazı 85 dakikada yüzde 100 şarj edebilen kullanışlı bir kablosuz şarj istasyonu ile birlikte geliyor. 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu