TeknoDiot
     
     
     

Xiaomi TV Hediyesi İle Birlikte Geliyor!

Xiaomi TV Hediyesi İle Birlikte Geliyor!

Bugün Çinli imalat devi Xiaomi, Xiaomi’nin tam ekran TV Pro’nun yarın satış öncesi başlayacağını açıkladı.

15 – 24 Eylül’de saat 18: 00’den itibaren, katılımcılar 14 $ para yatıracak ve TV ile birlikte 56 $ değerinde bir Xiaomi TV hoparlörü alacaklar. Xiaomi, 24 Eylül’de “5G Yeni Ürün Lansmanı Konferansı” düzenleyecek. Bu konferansta, şirket muhtemelen Xiaomi Mi MIX 4 ve Xiaomi Mi 9 Pro 5G’yi piyasaya sürecek. İlginç bir şekilde, Xiaomi tam ekran TV Pro, aynı gün satış öncesi duracak. Bu, bu TV’nin konferansta görünebileceğini göstermektedir.

Ön ısıtma posteri, yeni tam ekran TV PRO’nun 55 inç ve 65 inç modeller sunduğunu gösteriyor. Bu yeni TV muhtemelen ultra dar çerçeveli metal bir gövdeye sahiptir. Xiaomi’nin tam ekran TV dizisi bu yıl nisan ayında geldi. İlk parti 32 inç, 43 inç, 55 inç ve 65 inç değerine sahip. Xiaomi TV, ekranı çerçeveyle yakından bütünleştiren yenilikçi montaj tasarımını benimsiyor.

Xiaomi TV Hediyesi İle Birlikte Geliyor!

 

Xiaomi TV’leri akıllı TV pazarında bir süredir özellikle Çin ve Hindistan’da çok iyi bir şekilde çalışıyor. Xiaomi TV, Hindistan’da 14 ayda 2 milyon ünite gönderdi. Şirket daha önce 2019’un ilk çeyreğinde Xiaomi TV’nin % 39’luk pazar payı ile Hindistan pazarının zirvesinde kaldığını açıkladı.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Xiaomi Mi A3 Tanıtıldı! Xiaomi Mi A3 Özellikleri ve Fiyatı

Buğra Noyan

iPhone 11’de Lightning mi, yoksa USB-C mi Olacak?

Buğra Noyan

2’nci KOD Ödülleri’nde Oyunlar Jüri Karşısına Çıktı

Uğur Aydemir

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.