Tiktok Takipçi Satın Al

Xiaomi’den Samsung Sensör Açıklaması

Bu haftanın başında Redmi, 7 Ağustos’ta Çin’de bir etkinlik düzenleyeceğini doğrulamıştı. Bugünkü etkinliğe ilişkin posterdeki metin ‘Xiaomi Geleceğin Teknolojisi İletişim Toplantısı’nı dikkatleri topladı.

Muhtemelen, şirket yaklaşmakta olan 64 megapiksel Redmi telefonun fotoğrafçılık yeteneklerinden bahsedecek. Dedikodular var gizemli Redmi telefon Samsung GW1 64 megapiksel sensör ile donatılmış olacak. 


Xiaomi’nin Mobil Ürün Pazarlama Direktörü Yan Zhiyuan, Weibo’nun gönderdiği bir şirketin Samsung’un GW1 sensörünü kullanacağını doğruladı. Böylece Xiaomi uzun zamandır Samsung’dan lens aldığını da itiraf etmiş oldu. Önceki ve ilerde tanıtılacak olan Xiaomi modellerinde de Samsung markalı sensör kullanılacığının da bir işaretçisi olmuş oldu.

Xiaomi'den Samsung Sensör Açıklaması

Zhiyuan ayrıca, şirketin büyük bir sensör stoğu hazırladığını da belirtti. Xiaomi veya spin-off markası, dünyanın ilk 64-megapiksel kameralı akıllı telefonunu piyasaya süren ilk şirket olabilir. Söylentiler, gizemli akıllı telefonun dörtlü kamera kurulumuna sahip olacağını ve yeni ilan edilen oyun odaklı MediaTek Helio G90T işlemci tarafından desteklenebileceğini iddia etti.

Bugün Xiaomi‘nin etkinliğinin en önemli içeriklerinden biri olan 64 megapiksel GW1 sensörüne geri dönerken, Samsung’un ışık sızıntısını azaltan ISOCELL Plus teknolojisi ile donatılmış durumda. Sensör, zengin tonlar üretmek için 100 desibele kadar gerçek zamanlı HDR’yi destekler. Ayrıca, yüksek performanslı faz algılama otomatik odaklama teknolojisinden başka bir şey olmayan Süper PD ile donatılmıştır. Sensör, Full HD ağır çekim videolarını 480fps’de yakalayabilir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu