Tiktok Takipçi Satın Al
Trend

Xiaomi POCO X3 NFC Tanıtıldı: Özellikleri ve Fiyatı

Xiaomi POCO X3 NFC modelinin bilinen tüm özellikleri ve fiyatı!

Çin’nin güçlü teknoloji şirketi Xiaomi yeni modeli POCO X3 NFC’yi tanıttı. Tanıtımda uygun fiyatlı olarak piyasaya çıkış yapacağı belirtildi.

Yeni modelde Snapdrogon 730G’den yüzde 15 daha hızlı GPU barındıran, Snapdragon 732G işlemci bulunacak. Karşımıza ilk çıkan, 6,67 inç boyutunda ve 120 Hz ekranı oluyor. Ön kamerası küçük bir deliğe sığdırılmış 20 megapiksel çözünürlük sunuyor.


Arka kamerası ise dörtlü kamera sisteminde  ve ana kamerası 64 megapiksel değerinde olacak. Cihazın pili hızlı şarj desteğiyle 5.160 mAh’lık bir kapasite sunuyor. Xiaomi POCO X3 NFC pilinin boş halinden tam dolu haline yaklaşık 65 dakikada ulaştığı belirtiliyor. Tabii ki isminde taşıdığı gibi telefon NFC özelliğine sahip geliyor.

Xiaomi POCO X3 NFC Tanıtıldı: Özellikleri ve Fiyatı

Xiaomi POCO X3 NFC kaç para olacak?

Resmi olarak Türkiye’ye gelecek olan cihazın iki farklı modeli olacak. Bunlardan biri standart diğeri ise Premium olarak adlandırılmış. Standart X3 NFC modeli 225 dolardan, Premium X3 NFC modeli ise 265 dolar fiyat etiketiyle gelecek. Türkiye fiyatı ise vergilerle birlikte eklenerek belli olacak.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu