Xiaomi Poco X2 Modeli Geekbench’te Ortaya Çıktı

Xiaomi Poco X2 geliyor mu? Xiaomi Pocophone Global Başkanı Alvin Tse, 2020 yılında yeni bir Poco akıllı telefonunun geleceğini ima eden bir tweet yayınladı.

Tweet paylaşıldıktan sonra hemen silindi. Bu haftanın başlarında Xiaomi, Poco F2 adı için ticari marka başvurusunda bulundu.


Bu Poco F2‘nin gelişinin birkaç ay uzakta olabileceğini ima etti. İlginç bir şekilde, Gecobench’te Poco X2 adlı yeni bir cihaz bazı önemli özelliklerle ortaya çıktı.

İsim ilk kez tespit edildi. Geçen yıl, Poco F1 Lite’ın sahte Geekbench listesi birçok teknoloji sitesini kandırmıştı. Bir Poco X2 akıllı telefonun varlığına dair bir onay yoktur ve daha yeni raporların gerçekten var olup olmadığını bilmesi beklenirXiaomi Poco X2 Modeli Geekbench'te Ortaya Çıktı

Poco X2 kendini gösterdi

Poco X2, Geekbench 5 listesinde ortaya çıktı, temel frekansı 1.80GHz olan bir Qualcomm işlemci tarafından beslendiğini gösteriyor. 8 GB RAM ile birleştirilmiştir. Yonga setinin adı yerine, girişte anakart alanında ‘phoenixin’ belirtildi.

Kasım 2019’da XDA, Aralık ayı lansmanından önce Redmi K30’un bazı önemli ayrıntılarını ortaya çıkaran bir rapor taşıdı. 120 Hz ekran, yana bakan bir parmak izi sensörü ve Sony IMX686 sensörü gibi özelliklerle donatılmış Phoenix olarak kodlanmış bir telefon bulmak için MIUI 11 kodunu bulmuştu. Phoenix, Redmi K30 olarak çıkış yaptı.

Xiaomi Poco X2 Modeli Geekbench'te Ortaya Çıktı

Redmi K20 Pro telefonunuzun kod adı Raphael ve onun Hint baskısı olarak kod adı ‘raphaelin.’ Redmi K30, Phoenix olarak kodlanmıştır ve yeni tespit edilen Poco F2, ‘phoenixin’ kod adında ‘in’ sonekine sahiptir. Bu nedenle, Redmi K30’un Hindistan’da Poco X2 olarak yeniden markalanması olasılığı vardır. Model numarası M191G7BI olan Redmi K30 , Hint Standartları Bürosu (BIS) veritabanında tespit edildi. v BIS onayı, akıllı cihazının yakında Hindistan’a gelebileceğini gösteriyor. Ancak, Redmi K30 takma adı yerine Poco X2 olarak adlandırılabilir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu