Tiktok Takipçi Satın Al

Xiaomi Mi 8 ve Diğer Modeller MIUI 12 Kapalı Beta Güncellemesi Alıyor

27 Nisan’da Xiaomi, Mi 10 Lite 5G ve en yeni MIUI 12 sürümünü tanıtmıştı. Xiaomi, şimdi ise MIUI 12 kapalı beta güncellemesi için dağıtıma başladı.

Xiaomi ayrıca, yeni MIUI’ın kararlı versiyonunun Haziran sonunda tamamen yayınlayacağını da resmen açıkladı. Ayrıca şirket, ilk MIUI 12 kapalı beta sürümüne katılmaya uygun Xiaomi Mi 8 dahil olmak üzere birkaç akıllı telefon listeledi.


İlk MIUI 12 beta’yı aldıktan sonra, Xiaomi Mi 8 ve diğer modeller ikinci beta güncellemesini almaya başladı. Bu güncelleme esas olarak sistemin kararlılığını ve akıcılığını geliştirecek yönde. Şirkete göre, yeni sürümün ilk herkese açık beta sürümü 8 Mayıs’ta yayınlanacak.

MIUI 12 çok daha iyi

Yeni sürüm, Vientiane Screen +, Dark Mode 2.0 ve daha pek çok yeni özellik ile birlikte geliyor. Bu yeni sistemle gelen “Vientiane Screen +” artık beta testi için kullanılabilir. Kullanıcılar güncellemek ve bu özelliği hissetmek için uygulama mağazasına gidebilir.

Xiaomi Mi 8 ve Diğer Modeller MIUI 12 Kapalı Beta Güncellemesi Alıyor

Karanlık mod 2.0’a gelince, bu özellik 42 sistem uygulamasına entegre olur. Buna ek olarak, 20 ana uygulama için özel olarak özelleştirilmiştir ve çok sayıda üçüncü taraf uygulaması zaten doğrusal olmayan ters renk algoritmalarını desteklemektedir.

Karanlık mod, ayrıca ekranın parlaklığını otomatik olarak ayarlayabilen bir özelliğe de sahip. Güneş gibi yüksek ışığın bulunduğu yerlerde kontrast renklerle görünürlüğü artıracak işletim sistemi, bunlar dışında pek çok yeni özellikle kullanıcılarını memnun edecek.

:: MIUI 12 Güncellemesi Alacak Telefonlar (Tam Liste)

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu