Tiktok Takipçi Satın Al

Xiaomi, MIUI 11 ile Aile Paylaşım Özelliğini Tanıttı

Xiaomi , yakında yayınlanacak MIUI 11 güncellemesi için yepyeni özellikler sunuyor. Daha geçen hafta, Çocukların Alanı ve Deprem Uyarısı olan iki özelliğin duyurulduğunu gördük . Şimdi bu listeye eklemek için Aile Paylaşımı adında başka bir özelliğe sahibiz.

Adı tanıdık geliyorsa, Xiaomi’nin Aile Paylaşımı iOS için neredeyse aynı olduğu için. Ailenizin cihazları arasında hızlı ve güvenli bir şekilde bilgi paylaşabilen aynı amaca hizmet ediyor.


İlginçtir ki, Xiaomi’nin bu özelliği uygulaması güvenlik ve ebeveyn kontrolüne çok daha fazla odaklanmıştır. MIUI’da Aile Paylaşımı, aile üyelerinin konumunu her zaman izlemenize, bir kullanıcının bir uygulamayı kullanabileceği süreyi kontrol etmenize ve hatta WeChat kullanımını kontrol etmenize olanak tanır. Gelecekteki Çocuk Alanına eşleştirilen bu özellik, ebeveynlere, çocuklarını izlemeleri için gereken tüm araçları sağlamalıdır.

Xiaomi, MIUI 11 ile Aile Paylaşım Özelliğini Tanıttı Xiaomi, MIUI 11 ile Aile Paylaşım Özelliğini Tanıttı

Ancak Aile Paylaşımı ile ilgili en ilginç şey, herhangi bir Android cihazla veya iPhone ile nasıl çalıştığıdır. Bu, ailenizde yalnızca bir kişinin bir Xiaomi cihazına sahip olması gerektiği anlamına gelir. iOS’un Aile Paylaşımı ile ilgili en kötü yanı, herkesin iPhone veya MacOS destekli bir aygıta sahip olması gerektiğidir. Xiaomi’nin bunu kullanıcılar üzerinde zorlamaması, özelliği çok daha pratik hale getiriyor.

Xiaomi’nin yepyeni MIUI 11 güncellemesi, 24 Eylül’de Çin’deki bir etkinlikte, şirketin aynı zamanda merakla beklenen Mi MIX Alpha ve Mi 9 Pro 5G akıllı telefonlarını piyasaya süreceği bir etkinlikte resmen ilan edilecek.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu