Tiktok Takipçi Satın Al

Xiaomi Mijia Markalı Buzdolaplarını Piyasaya Sürdü!

Bugünün erken saatlerinde şirket, kendi ülkesi olan Çin’de Mijia markası altında dört çeşit olan yeni buzdolabını tanıttı.

Çinli şirketler grubu Xiaomi, akıllı telefonlardan kişisel hareketlilik araçlarına ve ev aletlerine kadar genişleyen bir ürün portföyüne sahiptir. Xiaomi geçmişte müşterilerine sunduğu diğer tekliflerde görüldüğü üzere, yeni tanıtılan buzdolapları agresif bir fiyat etiketi taşıyor. Depolama kapasitesi bakımından en küçük model 160 litre, en büyük model 486 litre kapasiteye sahiptir.


Dört modelden en uygun fiyatlı iki model, 2 kapılı ve 3 kapılı geleneksel bir tasarıma sahiptir ve yalnız yaşayan veya iki üyeli bir aileye sahip kişiler için tasarlanmıştır. Öte yandan, iki üst düzey model yan yana tasarıma sahip ve büyük aileler için tasarlanmıştır. Bu modellerden birbirine benzeyen 2 büyük kapıya sahipken, diğer modelde dört kapılı 486 litre depoya sahip.

Xiaomi Mijia Markalı Buzdolaplarını Piyasaya Sürdü!

Depolama kapasitelerine göre farklı değişkenlerin fiyatı aşağıda listelenmiştir:

  • 160 litre (iki kapı): 140 $
  • 210 litre (üç kapı): 225 $
  • 483 litre (iki kapı):  281 $
  • 486 litre (dört kapı): 422 $

Xiaomi Mijia’daki dört buzdolabının hepsinde temperli cam raflar ve kapı açık konumdayken depolama alanını aydınlatmak için LED ışıklar bulunuyor. Ayrıca, voltaj dalgalanmaları durumunda çok önemli bileşenlerini koruyacak olan çeşitli güç aralığında da çalışabilirler.

İki üst seviye modelde, farklı bölümlerin sıcaklığını izlemek veya ayarları düzenlemek için kullanılabilecek kapı ön tarafına monte edilmiş bir gösterge paneli de bulunmaktadır. Dahası, bu değişkenler ayrıca Xiao AI ses rehberli komutlarını da destekler.

Müşterileri cezbetmek için, Xiaomi, 15 Ekim’de öğleden sonra saat 10.00’da planlanan ilk satışta bu buzdolaplarını sipariş eden alıcılara 3 yıl/36 ay garanti sunacaktır.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu