Xiaomi Mi Watch Özellikleri ve Tasarımı Ortaya Çıktı! - TeknoDiot.com

Xiaomi Mi Watch Özellikleri ve Tasarımı Ortaya Çıktı!

Abone Ol 

5 Kasım’da, Xiaomi Çin’de Mi CC9 Pro akıllı telefonunu tanıtacak.Etkinlik, Xiaomi akıllı saat ve Xiaomi Mi TV 5 gibi diğer birkaç ürünü duyurmak için kullanılacak.

Çinli üretici Xiaomi, akıllı saatlerine dair bir görüntüsünü ve özelliklerini paylaştı. Söylentilere göre Mi Watch olarak adlandırılabilir.

Söz konusu Mi Watch‘ın gösterimi, kare şeklinde bir ekrana ve sağ kenarında fiziksel bir düğmeye sahip olduğu için Apple Watch‘a benzer bir tasarımda sportif olacağını gösteriyor. Xiaomi CEO’su Lei Jun, Xiaomi akıllı saatinin “bileğiniz için bir akıllı telefon” olduğunu iddia etti.

Xiaomi Mi Watch, Wi-Fi, NFC ve GPS gibi bazı bağlantı özellikleri ile birlikte gelecek. Söylentiler, Snapdragon Wear 2500 veya 3100 işlemci tarafından desteklenebileceği kanısında. Cihazın e-SIM desteği ile gelmesi muhtemel. Smartwatch’ların diğer detayları şu anda tamamlandı.

Xiaomi Mi Watch Özellikleri ve Tasarımı Ortaya Çıktı!

Göz atın:   Bitcoin İçin Vergi Düzenlemesi Geliyor!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu