Tiktok Takipçi Satın Al

Xiaomi Mi Watch eSIM, Belirli Noktalarda Açılıyor!

Xiaomi Mi Watch, geçen ay Çin’de büyük bir batarya ve eSIM desteğiyle açıklandı ancak, piyasaya sürüldüğü sırada şirket, Çinli telekom operatörlerinden eSIM servislerine erişmek için kullanıcıların birkaç hafta beklemeleri gerekeceğini belirtti. Şu anda, China Telecom, ülkedeki eSIM servislerini test etmeye ve yeni Xiaomi smartwatch için arama ve veri servislerini aktif hale getirmeye başladı.

China Telecom’un eSIM servisini Çin’deki 7 pilot şehirde test ettiği bildiriliyor. İşte bu şehirler;

  • Shanghai
  • Guangzhou
  • Nanjing
  • Chengdu
  • Shenzhen
  • Wuhan
  • Hangzhou

Şu anda China Telecom’da iki tür eSIM hizmeti var: İkili terminal eSIM ve bağımsız eSIM. İkili terminal eSIM servisinde, mevcut mobil numaranızı eSIM ile paylaşabilir, bu sayede temel olarak iki cihazda tek bir numara paylaşabilirsiniz. Akıllı telefonundan bir arama geldiğinde, eSIM ile Xiaomi Mi Watch cihazınız da aramayı alacak. Aramayı, saatinizde veya telefonunuzda kabul edebilirsiniz. Bağımsız eSIM servisi olması durumunda, eSIM’iniz için ayrı bir telefon numaranız vardır. Böylece kişileriniz bu bağımsız numarayı kullanarak doğrudan Mi Watch’ınızı arayabilirler. Fiyatlandırma doğal olarak seçtiğiniz eSIM servisine göre değişir.

Hatırlarsanız Motorola, Çin’de katlanabilen Motorola Razr istiridye kabuğunu serbest bırakma planlarını erteledi; Bununla birlikte, China Telecom’un Çin’deki büyük şehirlerde hizmetini sürdürmesiyle, önümüzdeki haftalarda eSIM servisinin geniş çapta başladığını görebiliriz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu