Tiktok Takipçi Satın Al

Xiaomi Mi A3 Nihayet Android 10 Güncellemesi Alıyor

Xiaomi Mi A3 nihayet Şubat ayında Android 10 güncellemesini alacak.

Xiaomi, Twitter’da bugün Mi A3’ün “10 ortalarında” Android 10 güncellemesini alacağını doğruladı . Bu, Mi A2’nin en son Android sürümüne geçmeye başlamasından sadece birkaç gün sonra geliyor.


Bu hala biraz şaşırtıcı olsa da, bir Android One cihazını güncellemek için Xiaomi’nin bu kadar uzun sürmesi ilginç. Ancak Android 10, Eylül başında piyasaya sürülmüştü.

Genellikle şirketler, Android’in yeni bir sürümü gibi telefonlarında güncelleme yapmaya başladığında, en yenileri önce güncellemeyi alır. Ama Mi A3’te durum böyle değil.

Xiaomi Mi A3 Nihayet Android 10 Güncellemesi Alıyor

Xiaomi Mi A3 Android 10 Güncellemesi

Xiaomi Mi A3 modeli Android 10 güncellemesini Şubat ayında alacağı kesinleşmiş oldu. Mi A3, bu yıl Android 11’i de almalı, bu nedenle bu cihaz için son büyük yazılım güncellemesi olmayacak.

Xiaomi Mi A3’ü almak istiyorsanız, hala almak için gerçekten harika bir cihaz. Harika Xiaomi donanımı ve stok Android ile yenmek zor olacak. Özellikle MIUI hayranı değilseniz.

Mi A3 güncellemesi, önümüzdeki ay Mobil Dünya Kongresi’nin Barselona’da başlamasından hemen önce başlamalıdır. Güncellemeyi geciktirecek başka bir şey olmayacak şekilde parmaklarımızı çapraz tutacağız. Xiaomi hala güncellemeyi test ettiği için herhangi bir hata veya bu tür herhangi bir şey gibi.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu