Tiktok Takipçi Satın Al

Xiaomi Mi Store’un Yeni Mağazası Açıldı

Türkiye’deki ilk Mi Store mağazasını 2018 yılında açan Xiaomi’nin İstanbul’daki yeni adresi Tepe Nautilus oldu. İstanbul’daki 19. mağazasını 27 Mayıs’ta Tepe Nautilus’ta açan Xiaomi’nin Türkiye’deki mağaza sayısı ise 55’e ulaşıyor.


Bilkent Holding’in önde gelen şirketlerinden Tepe Emlak Yatırım yönetiminde olan Tepe Nautilus, marka karmasına her geçen gün yeni üyeler katmaya devam ediyor. İstanbul’un tam kalbinde yer alan, ulusal ve uluslararası birçok markanın yer aldığı 126 mağazasıyla ziyaretçilerine keyifli alışverişin yanı sıra yaşayan bir mekân sunan Tepe Nautilus’un marka karmasına katılan son isim Xiaomi Mi Store oldu.

Xiaomi Mi Store'un Yeni Mağazası Açıldı

2010 yılında kurulan ve 10 yıl içerisinde dünyanın en büyük şirketleri arasına adını yazdıran Xiaomi 2019 yılından itibaren Türkiye’de yatırımlarına devam ederken, mağaza sayısını da her geçen gün arttırıyor.  Türkiye genelinde 55 İstanbul’da 19 mağazası olan Xiaomi’nin en yeni mağazası ise Tepe Nautilus AVM’de açıldı.

Xiaomi Mi Store'un Yeni Mağazası Açıldı

27 Mayıs Perşembe Günü 13:00 itibariyle kapılarını açan Tepe Nautilus Mi Store’da yüzlerce çeşit Xiaomi ürünü teknoloji severlerle buluşuyor. Seçili onlarca üründe ise açılışa özel indirimler ziyaretçileri bekliyor.

Xiaomi Mi Store'un Yeni Mağazası Açıldı Xiaomi Mi Store'un Yeni Mağazası Açıldı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu