Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung ABD’de Galaxy Tab A Çocuk Sürümü’nü Piyasaya Sürdü!

Samsung’un en yeni Kids Edition tableti ABD’de kullanıma sunulmuştur. Cihaz Samsung’un web sitesinde SamMobile tarafından tespit edildi ve Galaxy Tab A Kids Edition (2019) olarak adlandırıldı. Donanımın kendisi yeni değil ama çocuk dostu paketleme ve yazılım yenilikleri geldi.

Bu tablet, 1280 x 800 piksel çözünürlüğe sahip 8 inç TFT ekrana sahiptir. Giriş seviyesi Snapdragon 429 yonga seti ile güçlendirilmiş ve 2 GB RAM ve 32 GB depolama alanı ile birlikte geliyor. Ön tarafında 2MP kamera, arka kısımda 8MP kamera bulunuyor. Samsung, 5100 mAh güç hücresiyle 13 saatlik pil ömrü sunuyor.
Samsung ABD'de Galaxy Tab A Çocuk Sürümü'nü Piyasaya Sürdü! Samsung ABD'de Galaxy Tab A Çocuk Sürümü'nü Piyasaya Sürdü!

Samsung’un Kids Edition tabletleri, Çocuk dostu içeriği ve onaylanmış uygulamaları kullanmak ve zaman sınırlarını belirlemek için özel alanlarıyla her zaman bilinir. Ebeveynler, tableti çocukların alanlarının dışında da kullanabilirler.


Galaxy Tab A Çocuk Sürümü (2019), ABD’de Samsung’tan 150 ABD doları karşılığında satın alınabilir ve bir tampon kasasıyla birlikte gelir. Kasanın kendisi farklı renklerde geliyor, ancak tablet yalnızca gümüş renkte geliyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu