TeknoDiot.com
 
 
Anasayfa » Xiaomi Haberleri » Xiaomi Mi Store’a Ankaralılardan Büyük İlgi

Xiaomi Mi Store’a Ankaralılardan Büyük İlgi

Xiaomi Mi Store’a Ankaralılardan Büyük İlgi

ANKAmall’da açılışını gerçekleştirecek olan Mi Store, yoğun ilgi karşısında açılışı erteledi, kampanya kapsamını genişletti.

ANKAmall’da gerçekleşecek açılış sonrası faaliyete başlayacak olan Mi Store mağazası, Ankaralıların yoğun ilgi ve katılımıyla karşılaşınca açılışı erteleyerek açılışa özel kampanyalarını da 15 gün boyunca sürdürme kararı aldı.

Xiaomi Mi Store’a Ankaralılardan Büyük İlgi

ECE Türkiye tarafından yönetilen Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezlerinden ANKAmall’da kapılarını açacak olan Mi Store, Ankaralıların büyük ilgisi ile karşılaştı. Xiaomi markasının Evofone bünyesindeki 4’ncü mağazasının açılışı yoğun ilgi ve katılım nedeniyle ertelendi. Mi Store ile tanışmayı heyecanla bekleyen Ankaralılara açılışa özel kampanyaların 15 gün devam edeceği müjdesi verilirken mağaza yetkilileri tarafından yeni açılış tarihinin daha sonra duyurulacağı bildirildi.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Microsoft iOS ve Android için Cortana Desteğini Kesiyor!

Adil Anıl Öktem

Xiaomi Mi 9 Canlı Kanlı Görüntülendi

Buğra Noyan

Sağlamlığıyla Nokia 3310’ü Anımsatan “Atom XL”

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.