Dr Disrespect İçin Bir TV Dizisi Geliştiriliyor! - TeknoDiot.com

Dr Disrespect İçin Bir TV Dizisi Geliştiriliyor!

Abone Ol 

Guy “Dr Disrespect” Beahm, öykülü bir televizyon dizisi oluşturmak için bir anlaşma yapan ilk yüksek profilli Twitch yayıncısı olacak.

Şu anda dizi hakkında kesin bir bilgi yok, ancak Beahm Hollywood Reporter’ a “animasyon etrafında bazı erken tartışmalar” olduğunu söyledi. Beahm, The Walking Dead‘ in yaratıcısı Robert Kirkman‘ ın tanınmış prodüksiyon şirketi Skybound Entertainment ile birlikte çalışıyor.

Dr Disrespect İçin Bir TV Dizisi Geliştiriliyor!

Dizi, doktorun nasıl doktor olduğu üzerine odaklanacak. Bu, Dr. Disrespect karakterinin arka planını da içeriyor, ancak Beahm‘ un içinde bulduğu tartışmalara değinip değinmeyeceği belli değil. Beahm, bir ilişki yaşadığını kabul ettikten sonra, tam zamanlı yayın yaptığı Twitch‘ ten aylarca ayrıldı . Beahm’ un izin süresi, ailesine odaklanmasına yardım etmesi gerekiyordu. Beahm, “Odaklanmaya çalıştığım tek şey, her şeyin tutarlı kalmasını sağlamak. Karakterin gerçekliğini kaybetmek istemiyorum.” dedi.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Skybound Entertainment ile Beahm arasında yapılan bir anlaşma, şovun henüz bir evi olduğu anlamına gelmiyor. Bir gösteri yapılmalı ve sonra izleyiciler izlemeye başlamadan önce etrafa sarılmalılar. Beahm’ un Twitch’ te yayın yaptığını ve Twitch‘ in Amazon‘ a ait olduğunu göz önünde bulundurarak, Jeff Bezos şirketinin Prime Video Streaming hizmeti için şovu alabileceği ihtimali var.

 

Göz atın:   ISS'ye Yeni Tuvaletler Gönderilecek (23 Milyon Dolar)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu