Tiktok Takipçi Satın Al

Xiaomi Mi Note 10 Hindistan Lansmanı Yaklaşıyor!

Yabancı bir kaynağa göre, Çinli üretici Mi Note 10’u Hindistan’da piyasaya sürmeyi planlıyor.

108 megapiksel penta-lens kamera kurulumuna sahip olan Xiaomi Mi CC9 Pro, Çin dışında Xiaomi Mi Note 10 olarak yapıldı. 2016 yılında Hindistan’da tanıtılan Xiaomi Mi 5 amiral gemisi tanıtılmıştı. O zamandan beri Hindistan’da bir üst düzey veya amiral gemisi Mi serisi telefon tanıtımı yapılmadı. 2017’den başlayarak, Çinli firma her yıl Hindistan’da Android One tabanlı Mi serisi telefonları ön tanıtımı yapılıyor. Mi Note 10’un fiyat segmentindeki Realme X2 Pro ve OnePlus 7’nin rakipleri olması bekleniyor.


Xiaomi Mi Note 10 Hindistan Lansmanı Yaklaşıyor!

Mi Note 10’un Hindistan’a gelişini ortaya çıkaran kaynak, Çinli firmanın üst düzey yöneticilerinin ülkeye getirmenin doğru zamanı olduğunu düşündüğünü iddia etti.

Xiaomi’nin Mi Note 10 modeli Hindistan’a ne zaman getireceği şimdilik bilinmiyor. Mi MIX Alpha’ya gelince, sınırlı miktarlarda gelmesi bekleniyor. Mi Note 10 amiral gemisi kalitesinde bir telefon ve insanların beğenmeyeceği düşündüğü şey yonga seti değil, çünkü Mi Note 10 Snapdragon 730G yonga setini kullanacak. Xiaomi, Hindistan akıllı telefon pazarına liderlik ettiği için, Mi Note 10 ülkedeki pozitif etkiyle karşılanabilir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu