Tiktok Takipçi Satın Al

Xiaomi Mi Mix Alpha Süresiz Olarak Ertelendi

Xiaomi Eylül ayında tanıtımını yaptığı Mi Mix Alpha Aralık ayında satışa sunacağının bilgisini vermişti. Yaşanılan sorunların ardından çıkışı ertelenen telefon için yeni bir satış tarihi verilmedi.

Eylül ayında Xiaomi, çevresini saran ekrana sahip ilk telefon olan Mi Mix Alpha duyurarak geçtiğimiz yıl adından sıkça bahsettirdi. Fütüristik olan cihazın Aralık ayında sınırlı miktarlarda ve 2.800 $ / 2.500 €’luk ateş pahası bir fiyatla satışa sunulacağı bekleniyordu ancak cihaz hiç satışa sunulamadı.


Haberlere göre Xiaomi, Mix Alpha’nın gecikeceğini ve belirli bir lansman tarihi belirlemediğini doğruladı. Geçtiğimiz ay Mi Mix Alpha Xiaomi’nin çevrimiçi mağazasında ve Tmall’da ön sipariş veya satın alma seçenekleri olmadan gözler önüne çıkmıştı.

Mix Alpha’nın lansman etkinliği sırasında Xiaomi’nin CEO‘su, telefonun çevresini saran ekranı üretmeyle ilgili teknik zorluklar göz önüne alındığında yalnızca sınırlı miktarlarda üretileceğini belirtmişti fakat Xiaomi bu görevi küçümsemiş gibi gözüküyor.

Xiaomi Mi Mix Alpha Süresiz Olarak Ertelendi

Ürünün geciktirilmesinin birçok sebebe bağlı olduğu söyleniyor. Xiaomi, Mi Mix Alpha lansmanı sonrası bazı hatalar gördüğü ve bu hataların çözülmesi için çalışmalar yapıldığı sebeplerden biri olarak tahmin ediliyor.

Xiaomi ve diğer akıllı telefon haberlerini takip etmek için Akıllı Telefon Haberleri kategorisini takip edebilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu