Tiktok Takipçi Satın Al

Xiaomi Mi Mix Alpha’dan Üzücü Haber Geldi

Xiaomi, Mi Mix Alpha’nın Snapdragon 865 sürümüne sahip olmayacağını doğruladı.

Eylül 2019’da Xiaomi, Mi Mix Alpha ‘yı resmi olarak tanıtmıştı. Cihaz, yüzde 180,6’lık bir ekran / gövde oranına sahipti ve daha önce hiç görülmemiş bir tasarım ve ekrana sahipti.


Şirket fiyatlandırmasını açıklamış olsa da, Mi Mix Alpha asla resmi olarak piyasaya sürülmedi. Son zamanlarda, Qualcomm Snapdragon 865 işlemcisi ile dedikoduları ortaya çıkmıştı. Şimdi bu durum resmi olarak reddedilmiş durumda.

Xiaomi Mi Mix Alpha'dan Üzücü Haber Geldi

Xiaomi Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Xiao Zang, Weibo’da Mi Mix Alpha’nın Snapdragon 865 sürümüne sahip olmayacağını resmen doğruladı. Haberler, popüler Çin mikroblog web sitesinde paylaşıldı ve son söylentileri çıkardı. Ne yazık ki, bu aynı zamanda Mi Mix Alpha’nın lansmanının kaderini yine belirsiz gerekçelerle bırakıyor.

Xiaomi konsept akıllı telefonun 2.800 dolar gülünç fiyatına rağmen oldukça bekleyeni bulunuyor. O zamanlar Qualcomm amiral gemisi olan Snapdragon 855+ ile duyurulmuştu. Xiaomi yetkilileri, şirketin telefonun seri olarak üretebildiğini doğrulasa da, aynı şeyi doğrulayan bir haber yoktu.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu