Xiaomi Mi MIX Alpha Premium Malzemelerden Üretilecek - TeknoDiot.com

Xiaomi Mi MIX Alpha Premium Malzemelerden Üretilecek

Abone Ol 

Xiaomi, Mi MIX Alpha’nın yeni premium malzemelerden üretildiğini açıkladı.

takipçi satın al
takipçi satın al

Xiaomi‘nin yaklaşmakta olan amiral gemisi 5G telefonu için en son tanıtımı telefonun yeni premium malzemelerden yapılmış olduğunu ima ediyor. Poster tam olarak söylemese de, bu yeni malzemelerden yapılacak olan telefonun Mi MIX Alpha olduğunu biliyoruz.

Xiaomi Mi MIX Alpha Premium Malzemelerden Üretilecek

Poster üç malzeme gösteriyor. Ti (Titanyum), SiO2 (Silika) ve Al2O3 (Alümina). Aslında bu üç malzeme telefonlara gelince tanıdık. Titanyum telefonların çerçevesini yapmak için kullanılıyor. Örneğin, Essential PH-1 bir titanyum çerçevesine sahiptir. Silika, geleneksel cam endüstrisinde kullanılan birincil bir bileşendir ve Alumina sert cam yapımında kullanılır. Telefonun üç malzemeyi de kullanacağına inanıyoruz.

Posterin başlığı, Xiaomi‘nin telefonları için her zaman yeni malzemeler ve tasarımlar keşfettiğini söylüyor. Paslanmaz çelik çerçeveli Mi 4 , 3D kavisli cam sırtı olan Mi Not , seramik sırtı olan Mi 5 ve seramik gövdeli Mi MIX 2 gibi örneklerden bahsedebiliriz. Daha sonra 5G dönemi için başka hangi materyallerin göz önünde bulundurulması şaşırtıcı değil. Mi MIX Alpha ve Mi 9 Pro 5G, 24 Eylül’de Mi TV Pro ile birlikte tanıtılacak.

Göz atın:   Honor 20 Lite Türkiye'de Satışa Çıktı!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu