Tiktok Takipçi Satın Al

Xiaomi Mi MIX Alpha Premium Malzemelerden Üretilecek

Xiaomi, Mi MIX Alpha’nın yeni premium malzemelerden üretildiğini açıkladı.

Xiaomi‘nin yaklaşmakta olan amiral gemisi 5G telefonu için en son tanıtımı telefonun yeni premium malzemelerden yapılmış olduğunu ima ediyor. Poster tam olarak söylemese de, bu yeni malzemelerden yapılacak olan telefonun Mi MIX Alpha olduğunu biliyoruz.


Xiaomi Mi MIX Alpha Premium Malzemelerden Üretilecek

Poster üç malzeme gösteriyor. Ti (Titanyum), SiO2 (Silika) ve Al2O3 (Alümina). Aslında bu üç malzeme telefonlara gelince tanıdık. Titanyum telefonların çerçevesini yapmak için kullanılıyor. Örneğin, Essential PH-1 bir titanyum çerçevesine sahiptir. Silika, geleneksel cam endüstrisinde kullanılan birincil bir bileşendir ve Alumina sert cam yapımında kullanılır. Telefonun üç malzemeyi de kullanacağına inanıyoruz.

Posterin başlığı, Xiaomi‘nin telefonları için her zaman yeni malzemeler ve tasarımlar keşfettiğini söylüyor. Paslanmaz çelik çerçeveli Mi 4 , 3D kavisli cam sırtı olan Mi Not , seramik sırtı olan Mi 5 ve seramik gövdeli Mi MIX 2 gibi örneklerden bahsedebiliriz. Daha sonra 5G dönemi için başka hangi materyallerin göz önünde bulundurulması şaşırtıcı değil. Mi MIX Alpha ve Mi 9 Pro 5G, 24 Eylül’de Mi TV Pro ile birlikte tanıtılacak.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu