Tiktok Takipçi Satın Al

Xiaomi Mi Mix Alpha Bu Yıl Satışa Çıkmayacak!

Son zamanlarda, Xiaomi Mi MIX Alpha olarak adlandırılan konsept telefonunu duyurdu. Ve bugüne kadar görülmemiş birçok özelliğe sahip olmasına rağmen, fiyatı 19.999 yuan (2800 dolar civarında).

Lei Jun’a göre, Xiaomi bu cihazı iki yıldır geliştiriyor ve şirket yaklaşık 500 milyon yuan (70 milyon dolar) harcadı. Bu akıllı telefon duyulmamış. Fakat yine de, sayısız yenilik dikkate alındığında, ele almak isteyen birçok müşteri olacağını düşünüyoruz. Öyleyse tek gerçek soru, ne zaman raflarda yerini alacak?


İnternette, Xiaomi Mi MIX Alpha‘nın bu yıl ekim ayında piyasaya çıkacağını söyleyen bazı ‘içeriden haberler’ vardı. Ekim ayında mevcut olmasa bile, telefonun önümüzdeki günlerde seri üretime geçmesi gerekiyor.

Xiaomi Mi Mix Alpha Bu Yıl Satışa Çıkmayacak!

Ancak, Xiaomi‘nin marka tanıtım müdürü ve konferans başkanı Edward Bishop, Weibo’dan bu haberin kısmen doğru olduğunu açıkça belirtti. Ekim ayında, Xiaomi yeni bir model başlatacak, ancak CC serisine ait olacağını söyledi. Mi MIX’in yenilikçi telefonu 2020’den daha erken gelmeyecek.

Mi MIX Alpha’ya gelince, bu telefonun en büyük özelliği 5G desteği değil. İlk olarak, dünyanın% 180,6 oranındaki orantılı bir ekran ile gelecek olan dünyanın ilk akıllı telefonu. İkincisi, dünyanın 108 MP kameralı ilk akıllı telefonu. Ayrıca, bu telefonun 16GB RAM ile geleceğini biliyoruz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu