Xiaomi Mi MIX 4 Tanıtım Tarihi Belli Olmuş Olabilir

Xiaomi’nin popüler serilerinden biri olan Mi MIX’in yeni üyesi Mi Mix 4 geliyor olabilir.

Xiaomi, tarihinin en büyük olaylarından birine hazırlanıyor. Şirket, 11 Ağustos’ta 10. yılını kutlayacak ve Mi 10 ve K30 Extreme hatıra sürümlerinin yanı sıra yeni bir raporda daha fazla ürünün tanıtılacağı belirtiliyor. Peki Mi Mix 4 tanıtılacak mı?

Xiaomi’nin Halkla İlişkiler Genel Müdürü Xu Jieyun, konferansla ilgili ayrıntıları Weibo gönderisinde paylaştı. Online etkinlik 11 Ağustos 19: 30’da Çin Saati ile gerçekleşecek. Xiaomi’nin kurucusu Lei Jun’un bir konuşma yapması ve geçmiş yolculuğu ile ilgili birkaç açıklama bekleniyor. Etkinlikte birkaç ürünü piyasaya sürerken Xiaomi’nin geleceği için vizyonunu da belirleyecek.

Etkinlikte bir Mi MIX olacak mı?

Xiaomi Mi MIX 4 Tanıtım Tarihi Belli Olmuş Olabilir


AMD

Listedeki ürünlerden tam olarak bahsetmemekle birlikte, şirketin etkinlikte Mi MIX’in bir sonraki yinelemesini duyurabileceği tahmin ediliyor. Bu henüz kesin olmamakla birlikte, MIX serisine yeni üyenin eklenme durumu oldukça geciktirildi.

Bununla birlikte, zaten onaylanmış cihazlar Mi 10 ve K30 Extreme hatıra sürümleri tanıtılacak. Etkinliğin temel olarak kazanımları hatırlaması ve şirketin gelecekteki vizyonunu paylaşması planlanıyor ve en azını söylemek gerekirse Mi MIX 4 beklentiler arasında yer alıyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu