Tiktok Takipçi Satın Al

Android TV Alacaklara Hepsiburada’dan Büyük İndirim

Son zamanlarda popülerliği artmaya devam eden Android TV’lerde Hepsiburada‘dan indirim kampanyası. Detaylar makalemizde…

Yeni teknoloji olan Android TV’ler herhangi bir ekranı akıllı bir Android’e çevirmeye yarayan ve online bağlantı sayesinde bize Netflix, YouTube, Spotify ve benzeri uygulamaları kullanmayı sunan hedefleyen bir teknoloji diyebiliriz.


Android TV’ler özelliklerine göre orta segment ve üst segment olarak ayırabiliriz. Özellikler arttıkça Android tvler üst segmentlere geçer. Android TV’ler tabletlerle aynı mantık ile çalışır fakat donanımsal farklılıklar mevcuttur. Örneğin Android TV’de hdmi çıkış olması gibi.

Xiaomi Mi Box S 4K Android TV

  • Güç tüketimi: 2W
  • İşlemci: Cortex A53
  • RAM Yuvası Miktarı: 2GB DDR3
  • Dil: Çoklu dil
  • Bağlantı Noktaları: USB – HDMI – Bluetooth – Wi-Fi

Android TV Alacaklara Hepsiburada'dan Büyük İndirim

Xiaomi Mi Box S 4K Android TV Box Media Player kutusundan Android TV ile beraber; güç adaptörü, akıllı kumanda, HDMI kablo ve kullanım kılavuzları çıkıyor.

Android TV‘yi kısaca özetlediğimize göre sizlere Hepsiburada’nın Xiaomi Mi Box S 4K Android TV‘sinden bahsedebiliriz. Xiaomi Mi Box global versiyonu ve Türkçe dil desteği ile kullanıcıların beğenisini kazandı. Hızlı işlemcisi, güçlü grafik yongası ve 4K desteği ile gelen Xiaomi Mi Box S 4K Android TV Box Media Player, yüksek görüntü ve ses performansı sunuyor.

Donanımsal olarak ise 2W güç tüketimi, Cortex A53 işlemci, 2 GB DDR3 ram kapasitesi, çoklu dil desteği ve USB- HDMI Bluetooth – Wifi gibi özellikleri mevcut. Kurulum ve kullanımı çok basit.

Android TV Alacaklara Hepsiburada'dan Büyük İndirim

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu