Tiktok Takipçi Satın Al

Xiaomi Mi Band 5 Satışa Sunuldu

11 Haziran’da Çin’de Xiaomi Mi Band 5 akıllı saati tanıtılmıştı. NFC ve NFC olmayan sürümlerle birlikte geliyor.

Mi Band 5 bugün Çin’de ilk kez satışa çıktı. Xiaomi Mi Band 5 modeli Mi Band 4 ile kıyasla bu renkli ekranı AMOLED geniş ölçekli 1.1 inç ile donatılmış olarak önemli bir gelişme olduğunu söyleyebiliriz.


Çeşitli animasyonlu saat yüzleri ile özelleştirilebilir. Ekran, 2.5D çizilmeye karşı dayanıklı cam ile korunmaktadır.

Mi Band 5, kalp atış hızı izleyici, barometre, jiroskop ve ivmeölçer gibi sensörlerle donatılmıştır. Akıllı bileklik, 11 spor modunu destekler ve kullanıcıların fitness aktivitelerini daha iyi anlamalarını sağlayan Kişisel Etkinlik Zekası (PAI) özelliğine sahiptir. Ayrıca adet döngülerini ve uyku takibini izlemek için de kullanılabilir.

Xiaomi Mi Band 5 Satışa Sunuldu

Bir akıllı telefonla eşleştirildikten sonra, Mi Band 5 çağrılar ve mesajlar için bildirimleri senkronize edebilir. Ayrıca müzik kontrolü ve kamera uzaktan kumanda fonksiyonu ile birlikte gelir.

Mi Band 5, önceki Mi Band 4’ten yüzde 20 daha büyük olan 1,1 inç dokunmatik ekranlı AMOLED renkli bir ekrana sahip. Geliştirilmiş sensörlerkalp ve uyku izleme ile kalp atış hızı verilerini kullanan PAI (Kişisel Etkinlik İstihbaratı), kullanıcıları sağlıklı kalmak için istenen aktivite düzeyi hakkında bilgilendirir.

Buna ek olarak, Mi Band 5 NFC işlevselliği ile birlikte gelir ve yoga, kürek, kapalı bisiklet, eliptik ve atlama ipi egzersizini içeren farklı antrenman türleri için 11 spor modunu kapsar. Önceki Mi Band izleyicilerinde zaten mevcut olan oldukça uzun fitness izleme modları listesine katılacaklar. Kadınların sağlıklarını ve adet döngülerini takip etmeleri için özel bir mod da vardır.

Xiaomi Mi Band 5 fiyatı

Xiaomi Mi Band 5,  27 dolarlık fiyat etiketi ile geldi. NFC versiyonu 32 dolar fiyatla satılıyor. Temmuz ayında küresel pazarlara ulaşması bekleniyor. Global sürümün Amazon Alexa desteği ile gelmesi muhtemeldir.

Xiaomi Mi Band 5 Satışa Sunuldu

Xiaomi Mi Band 5 Satışa Sunuldu Xiaomi Mi Band 5 Satışa Sunuldu

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu