Tiktok Takipçi Satın Al

Xiaomi Mi Band 5 Türkiye’de Satışa Çıktı: İşte Fiyatı

Xiaomi’nin en son tanıttığı yeni nesil akıllı bilekliği Xiaomi Mi Band 5 ülkemizde satışa çıktı.

Mi Band 5 Türkiye fiyatı da böylece netleşmiş oldu. Xiaomi’nin geçen yıl tanıttığı Mi Band 4 modeli satışlarında dünya rekoru kırarak geçen yılın en çok satan akıllı bilekliği olmuştu.


Yeni tanıtılan Mi Band 5 modeli ise ülkemizde dün itibariyle satışa çıktı. Xiaomi Mi Band 5 akıllı bileklik, gündelik yaşantıda kolunuzda saati görmek için kullanabileceğiniz, sportif faaliyetlerinizi takip edebileceğiniz (adım, kalori vb.) ve pek çok akıllı fonksiyonu bünyesinde barındıran akıllı bilekliktir.

Akıllı bileklik, 5ATM (50 metre) suya dayanıklılık sensörü ile suya ve toza karşı dayanıklı şekilde çalışmaktadır. Yüzerken ya da elinizi yıkarken kolunuzdan çıkarmanıza gerek kalmadan kullanabilirsiniz.

Xiaomi Mi Band 5 Türkiye'de Satışa Çıktı: İşte Fiyatı

Ayrıca mesajlarınızı görüntüleyebilir, gelen çağrıların kimden geldiğini görüntüleyebilir ve isterseniz çağrıları reddedebilirsiniz. Çoklu sportif modları sayesinde günlük egzersizleriniz için oldukça idealdir. Mi Fit uygulamasını Android cihazlarınıza indirmek için buradaki bağlantıyı, iOS cihazlarınıza indirmek için buradaki bağlantıyı takip edebilirsiniz. Mi Fit uygulamasına ek olarak markette farklı geliştiriciler tarafından yayınlanan bir çok üçüncü parti uygulama bulabilirsiniz.

Xiaomi Mi Band 5 Fiyatı

Mi Band 4’e kıyasla daha gelişmiş sensörlere sahip ve bu sayede daha hassas ölçümler gerçekleştirebiliyor.

Bugün itibarıyla çevrimiçi alışveriş sitelerinde listelenmeye başlanan Xiaomi Mi Band 5, Hepsiburada üzerinde 319,90 TL kampanyalı satış fiyatına sahip. Cihazın asıl fiyatının ise 399,90 TL olduğu belirtiliyor.

Xiaomi Mi Band 5 Türkiye'de Satışa Çıktı: İşte Fiyatı

 

Xiaomi Mi Band 5 Türkiye'de Satışa Çıktı: İşte Fiyatı Xiaomi Mi Band 5 Türkiye'de Satışa Çıktı: İşte Fiyatı Xiaomi Mi Band 5 Türkiye'de Satışa Çıktı: İşte Fiyatı Xiaomi Mi Band 5 Türkiye'de Satışa Çıktı: İşte Fiyatı Xiaomi Mi Band 5 Türkiye'de Satışa Çıktı: İşte Fiyatı Xiaomi Mi Band 5 Türkiye'de Satışa Çıktı: İşte Fiyatı Xiaomi Mi Band 5 Türkiye'de Satışa Çıktı: İşte Fiyatı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu