Tiktok Takipçi Satın Al

Xiaomi Mi Band 4 Dünya Rekoru Kırdı!

Xiaomi yakın zamanda Mi Band 5 akıllı bileklik modelini tanıtmıştı. Bir önceki modeli Mi Band 4 dünyanın en çok satan akıllı bilekliği oldu.

Xiaomi, Twitter üzerinden Mi Band 4’ün satış başarısı hakkında açıklama yaptı. Tweet’in referans aldığı Canalys giyilebilir bant sevkıyat tahminlerine göre, Mi Band 4, 2019’un 3. çeyreğinden 2020’ye kadar olan dönemde dünya çapında en çok satan akıllı bilekliktir.


Xiaomi’nin akıllı grubu genellikle orijinal Mi Band’tan büyük pazar başarıları elde etti. 2016’da piyasaya sürülen Mi Band 2 de en çok satan bir başka modeldi. Aynı şey Mi Band 3 ve şimdi Band 4 için de geçerli. Şirket sadece dokuz ayda bir milyon Mi birimi sattı.

Xiaomi Mi Band 4 Dünya Rekoru Kırdı!

Band 2 sadece iki ayda aynı başarıyı elde ederken, Xiaomi Mi Band 3 sadece 17’de 1 milyon adet sattı. Tıpkı eski şarap gibi, marka yaşlandıkça daha da iyileşmeye devam etti. Mi Band 4, sadece 8 günde 1 milyon adede kadar satış kaydetti!

Mi Band 5’in tasarımındaki ve ek özelliklerindeki iyileştirmeler göz önüne alındığında en çok satan model olacağı konusunda hiç şüphe yoktur.

Xiaomi Mi Band 4 Dünya Rekoru Kırdı!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu