Tiktok Takipçi Satın Al

ASUS ZenFone 7 ve ZenFone 7 Pro’nun Özellikleri Belli Oldu

ASUS’un akıllı telefon serisi ZenFone ailesine yeni üyeler için çalışmalar devam ediyor.

ASUS ZenFone 7 ve ZenFone 7 Pro modelleri hakkında yeni detaylar ortaya çıkmaya başladı. Her iki modelinde özellikleri hakkında detaylar sızdırılıyor.


Zenfone 6 geçtiğimiz yıl yayımlanan daha ilginç akıllı telefonlar biriydi. Amiral gemisi, tam ekran tasarıma sahip telefonlarda görüldüğü gibi motorlu bir pop-up selfie kamera yerine, arka kameraların da ön kameralar olarak ikiye katlanmasını sağlayan motorlu bir flip çift arka kamera kurulumuna sahiptir. Şimdi ise Zenfone 7 ve ZenFone 7 Pro modelleri yolda.

Zenfone 7’nin haberleri ilk kez Qualcomm’un Snapdragon 865 işlemcisi tarafından destekleyeceği bazı telefonların listesini içeren bir basın bültenini paylaştığı Şubat ayında ortaya çıktı. Son zamanlarda Zenfone 7 Pro’nun da olacağı bildirildi. Bununla birlikte, yeni bir keşif, daha güçlü bir yonga seti ile geleceğini ortaya koydu.

ASUS ZenFone 7 ve ZenFone 7 Pro'nun Özellikleri Belli Oldu

ASUS Zenfone 7 Serisinin Özellikleri Sızdırıldı

İlk olarak DealnTech tarafından bildirilen çekirdek kaynaklarında, ASUS’un yaklaşan telefonları için iki farklı çekirdek saat hızı olduğu keşfedildi. Birincisi 2.84GHz, diğeri 3.09GHz.

Snapdragon 865‘teki ana çekirdeğin saat hızının 2.84 GHz olduğunu, yeni açıklanan Snapdragon 865 Plus’ın saat hızının 3.09 GHz (yaklaşık 3.1GHz) olduğunu zaten biliyoruz. Qualcomm, Zenfone 7’nin bir Snapdragon 865 işlemcisine sahip olduğunu zaten doğruladığından, daha yüksek saat hızı, söylentili Zenfone 7 Pro içindeki Snapdragon 865 Plus için olduğu anlamına geliyor.

ASUS genellikle Zenfone “x” serisinin birden çok sürümünü yayınladı. Ancak, geçen yılki Zenfone 6 hiçbir kardeşle gelmedi. Çoğu üreticinin şimdi amiral gemisi telefonlarının “Pro” veya “Plus” versiyonunu piyasaya sürdüğünü görüyoruz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu