Xiaomi Mi Band 4 Yeni Güncelleme Aldı (Yeni Saat Tasarımları)

Xiaomi, Mi Band 4 için yeni bir güncellemenin piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Güncelleme, akıllı bilekliğe biraz daha ferah bir görünüm getiriyor. Bunlardan biri birkaç özel saat tasarımı.

Xiaomi Mi Band 4′de kullanıcılar tarafından kullanılabilecek birçok özel saat tasarımı var, ancak yeni güncelleme bu tasarımlara biraz daha yenilikler ekledi.


Kullanıcıların kullanabileceği pek çok saat yüzü sayesinde, kesinlikle beğeninizi çekecek bir kaç tane daha bulacaksınız. Bu güncellemeyi kontrol etmek için Mi Fit uygulamasına girin ve akıllı bilekliğin en son sürüme güncelleyin. Ayrıca güncelleme ile gelen bu yeni özellik NFC sürümünde de mevcuttur.

Xiaomi Mi Band 4 için yeni güncelleme

Xiaomi Mi Band 4 Yeni Güncelleme Aldı (Yeni Saat Tasarımları)

Mi Band 4, renkli bir AMOLED ekran ile ön plana çıkan zarif bir görünümle geliyor. Ekran boyutunun öncekinden %39.9 daha büyük olması daha iyi bir tasarımla gelmesine sebep olmuş durumda.

Ekranın üstünde ayrıca 2,5D çizilmeye dayanıklı temperli cam koruması da bulunuyor. Önceden birkaç saat arayüzü yüklü olarak gelir ve cihaz eşleştirildiğinde bir akıllı telefondaki Mi Fit uygulamasından güncellemeyi indirebilirsiniz. Akıllı bileklik ayrıca 5ATM (50 metre) derinliğe kadar su geçirmezlik ile birlikte gelir. Ayrıca, 6 eksenli yüksek hassasiyetli bir sensörün yanı sıra uyku izleme, kalp atış hızı, GPS gibi temel özellikleri de beraberinde getiriyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu