Tiktok Takipçi Satın Al

Xiaomi Mi Band 4, En Çok Satan Akıllı Bileklik Oldu!

Xiaomi Japonya Pazarına 2020 Yılında girmeyi planlıyordu ancak daha erken davranarak 9 Aralık’ta Japonya’da ilk ürün setini satışa sundu.

Xiaomi daha önce 2020 yılında Japonya’ya girme planlarını açıklamıştı. Teknoloji devi 2020 Yılını beklemeyerek 9 Aralık’ta Japonya’da ilk ürün setini resmi olarak piyasaya sürdü. Japonya’da ise kısa zamanda Xiaomi ürünleri popüler oldu. Bazı popüler olan ürünler: Mi Power Bank 3, Mi Seyahat Bavulu ve Mi Smart Band 4.


Xiaomi Mi Band 4, En Çok Satan Akıllı Bileklik Oldu!

Mi Band 4’ün Asya ülkesinde rekor kırdığı söyleniyor. Akıllı bant Amazon Japonya’da satışa sunuldu ve Amazon‘un verilerine göre Band 4, giyilebilir teknoloji ürünleri listesinde bir numarada yer alıyor. Sıralama Amazon tarafından toplanan satış verilerine dayanıyor ve henüz değişmediği için Mi Band 4 hala Japonya’da en çok satan akıllı bileklik olduğunu gösteriyor.

Mi Band 4 ayrıca “Akıllı Bileklik, Yeni Çıkan ve En Çok Beğenilen” kategorilerinde listenin başında yer alıyor. Giyilebilir cihaz Japonya’da 3839 Yen’den (yaklaşık 208 Türk Lirası) satılmaktadır ki bu oldukça uygun bir fiyat.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu