Tiktok Takipçi Satın Al

Xiaomi Mi 9 ve Samsung Galaxy S10 Serisi Aynı Gün Tanıtılacak

Xiaomi’nin amiral gemisi Mi 9 ve Samsung’un amiral gemisi Galaxy S10 modelleri aynı günde tanıtılacağı ortaya çıktı.

Xiaomi, akıllı telefonların giriş seviyesi ve orta seviye segmentinde lider olarak biliniyor. Çin devi şimdiye kadar bir başka amiral gemisi daha tanıtmaya hazırlanıyor. Şimdiye kadar ki en iyi görünümlü Xiaomi akıllı telefon olduğunu iddia ettiği Mi 9 modelini Xiaomi, lansmanın 20 Şubat’ta gerçekleşeceğini resmen onayladı. Merakla, Samsung’un yeni Galaxy S10 serisini açacağı etkinlik teaserına dayanarak, katlanabilir Galaxy F’yi de görme şansına sahip olabiliriz. Bu nedenle, Samsung’un amiral gemileri için aynı lansman tarihini seçerek, Xiaomi, hayranlarını bölüştüren bir mücadeleye bile girmiş olabilir. Özellikle Asya’da iki marka arasında seçim yapın. Yani Galaxy S10 ailesi de 20 Şubat tarihinde Xiaomi Mi 9 lansmanı ile aynı günde tanıtılacak.


Ancak iki olay ayrı yerlerde gerçekleşecek. Mi 9 Çin’de tanıtılırken, Samsung Galaxy Unpacked etkinliğinin San Francisco’da üzenleneceğini ve 16 saatlik bir zaman farkı olduğunu açıklandı. Xiaomi Mi 9 lansmanı duyurusu Samsung’un etkinliğinin başlamasından hemen sonra gerçeklecek. Ayrıca, Xiaomi’nin “Savaş Meleği” olarak çevrilebilecek Mi 9 kod adı seçimi, Çin devinin şiddetli bir savaş için hazırlandığını gösteriyor. Rekabet büyüyecek gibi durmakta.

[sp-related style=”dark” id=”36496″]

Xiaomi Mi 9 ve Samsung Galaxy S10 Serisi Aynı Gün Tanıtılacak

Şu anda Xiaomi’nin Çin dışındaki pazarlarda Mi 9’u resmi olarak aynı anda lansmanın gerçekleşeceğine dair hiçbir bilgi bulunmuyor. Bu iki amiral gemisi serisi arasında en rekabetli zamanlar bizleri bekliyor olacak.

Samsung kendi ülkesindeki yani Güney Kore’de en etkili yabancı markalar arasında yer aldığının altını çizelim. 20 Şubat tarihine artık çok az bir zaman kaldı, sizi Xiaomi ve Samsung’un önde gelen iki akıllı telefon serisinin lansmanında ne olursa olsun bu firmaların alıcıları farklı ama rekabet hem aynı olacak.

[sp-related style=”dark” id=”36481″]
Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu