Tiktok Takipçi Satın Al

Google Pixel 6 Pro, 33W Hızlı Şarj Desteği ile Geleceği Onaylandı!

Google, yeni nesil Pixel 6 ve Pixel 6 Pro amiral gemisi akıllı telefonlarını zaten tanıttı ve cihazların kesin zaman çerçevesini açıklamadan bu yıl sonbaharda piyasaya sürüleceğini doğruladı.


Google Pixel 6 Pro, Tayvan’ın düzenleyici kurumu Ulusal İletişim Komisyonu’ndan (NCC) geçti ve telefonun şu şarj hızlarını destekleyeceğini ortaya koyuyor: 5V/3A (15W), 9V/2A (18W), 9V/3A (27W), ve 11V/3A (33W). Bu ilk olarak XDA-Developers tarafından bildirildi.

Bu yeni rapor, Pixel 6 serisi akıllı telefonun en yüksek şarj hızının 33W olacağını iddia eden önceki raporla uyumludur. Bu, 18W ile sınırlı olan önceki nesil modellere kıyasla şarj hızında önemli bir gelişmedir.

Google, Pixel 6 serisi akıllı telefonların kutuda şarj cihazıyla gelmeyeceğini de ima etti. Yani şirkete 33W güç adaptörünü birlikte vermeyeceğinden ve arama motoru devi şarj cihazını ayrı satacağından herhangi bir maliyeti yok.

Bugünlerde birçok amiral gemisi akıllı telefon, özellikle de Çinli markaların akıllı telefonları, çok daha hızlı şarj desteğiyle geliyor. Şu anda, bir amiral gemisi akıllı telefon için en yüksek şarj hızı 120W, ancak 200W kablolu şarj teknolojisi zaten duyuruldu ve gelecek yıldan itibaren akıllı telefonlarda kullanıma sunulması bekleniyor.

Ancak Pixel 6 serisi için bildirilen şarj hızı, Samsung ve Apple akıllı telefonlarının şarj hızıyla aynı doğrultuda. Güney Koreli dev, cihazında 45W maksimum hız sunarken, Apple’ın iPhone 13 serisinde 25W’a kadar şarj desteği bulunuyor.

33W Hızlı Şarjlı Pixel 6 Pro

Piksel 6 Pro model sunan 6.7 inç QHD + ekrana sahipken bir 90Hz yenileme hızı sunan 6.4 inçlik Full HD + ekran ile geliyor 120Hz yenileme hızı . Standart model arkada çift kamera kurulumuna sahipken, Pixel 6 Pro üçlü kamera kurulumuna sahip. Geniş açılı lens, ultra geniş açılı lens ve 4x telefoto lens.

Yonga setinin fotoğraf çıktısına odaklandığı ve makine öğrenimi ile birlikte yapay zeka kullandığı söylendiği için fotoğraf performansının listelerde üst sıralarda yer alması bekleniyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu