TeknoDiot
     
     
     

Xiaomi Mi 9 SE, Çinli Alışveriş Sitesinde Görüldü

Xiaomi Mi 9 SE, Çinli Alışveriş Sitesinde Görüldü

Geçen yıl, Xiaomi Mi 8, Xiaomi Mi 8 Explorer Edition ve Xiaomi Mi 8 SE akıllı telefonlarını Mayıs ayında düzenlediği etkinlikle duyurmuştu.

Xiaomi, zaten Mi 9 ve Mi 9 Explorer Edition akıllı telefonların varlığını onayladı. Bu telefonların 20 Şubat’ta resmi olması bekleniyor. Xiaomi Mi 9 SE akıllı telefonunun Jingdong alışveriş sitesinde bulunan bir listesi bulundu. Çin perakendecisi sitesinde Xiaomi Mi 9 SE’nin aniden ortaya çıkışı, Mi 9 ve Mi 9 Explorer Edition ile birlikte ortaya çıkabileceğini gösteriyor.

Sitedeki Xiaomi Mi 9 SE’ye baktığmız zaman şu anda stokta olmadığını gösteriyor. Liste, sipariş verilen birimlerin 11 Mart ve 20 Mart tarihleri ​​arasında teslim edileceğini göstermekte. Ayrıca Xiaomi Mi 9 SE’nin özellikleri hakkında bilgi bulunmamaktadır.

[sp-related style=”dark” id=”36878″]

Xiaomi Mi 9 SE, Çinli Alışveriş Sitesinde Görüldü

Mi 8 SE, üst seviye orta seviye bir telefon olduğu gibi, Mi 9 SE modeli normal model olan Mi 9’a benzer özelliklere sahip olabilir. Mi 9 gibi bir su damlası tarzındaki çentikli ekranı ile gelebilir. Xiaomi’nin Ürün Direktörü Wang Teng Thomas, şirketten gelen orta seviye telefonların bile, ekranda parmak izi tarayıcı teknolojisine sahip olacağını iddia ettiğinden, Mi 9 SE, ekran parmak izi kilidini açma desteğine sahip AMOLED ekran yer alması bekleniyor. Yeni duyurulan Snapdragon 712 işlemcisini Mi 9 SE modelinde görebiliriz. Dediğimiz gibi Xiaomi Mi 9 SE hakkında henüz sağlam detaylar yok.

[sp-related style=”dark” id=”36887″]

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Huawei Mate 20 X 5G Modeli Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Buğra Noyan

Honor 20 ve Honor 20 Pro Tanıtıldı! İşte Özellikleri

Buğra Noyan

Kısa Süreliğine Ücretsiz Olan 7 Android Uygulama ve Oyun (Toplam 86 TL)

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.