Tiktok Takipçi Satın Al

Xiaomi Mi 9 SE, Çinli Alışveriş Sitesinde Görüldü

Geçen yıl, Xiaomi Mi 8, Xiaomi Mi 8 Explorer Edition ve Xiaomi Mi 8 SE akıllı telefonlarını Mayıs ayında düzenlediği etkinlikle duyurmuştu.

Xiaomi, zaten Mi 9 ve Mi 9 Explorer Edition akıllı telefonların varlığını onayladı. Bu telefonların 20 Şubat’ta resmi olması bekleniyor. Xiaomi Mi 9 SE akıllı telefonunun Jingdong alışveriş sitesinde bulunan bir listesi bulundu. Çin perakendecisi sitesinde Xiaomi Mi 9 SE’nin aniden ortaya çıkışı, Mi 9 ve Mi 9 Explorer Edition ile birlikte ortaya çıkabileceğini gösteriyor.


Sitedeki Xiaomi Mi 9 SE’ye baktığmız zaman şu anda stokta olmadığını gösteriyor. Liste, sipariş verilen birimlerin 11 Mart ve 20 Mart tarihleri ​​arasında teslim edileceğini göstermekte. Ayrıca Xiaomi Mi 9 SE’nin özellikleri hakkında bilgi bulunmamaktadır.

[sp-related style=”dark” id=”36878″]

Xiaomi Mi 9 SE, Çinli Alışveriş Sitesinde Görüldü

Mi 8 SE, üst seviye orta seviye bir telefon olduğu gibi, Mi 9 SE modeli normal model olan Mi 9’a benzer özelliklere sahip olabilir. Mi 9 gibi bir su damlası tarzındaki çentikli ekranı ile gelebilir. Xiaomi’nin Ürün Direktörü Wang Teng Thomas, şirketten gelen orta seviye telefonların bile, ekranda parmak izi tarayıcı teknolojisine sahip olacağını iddia ettiğinden, Mi 9 SE, ekran parmak izi kilidini açma desteğine sahip AMOLED ekran yer alması bekleniyor. Yeni duyurulan Snapdragon 712 işlemcisini Mi 9 SE modelinde görebiliriz. Dediğimiz gibi Xiaomi Mi 9 SE hakkında henüz sağlam detaylar yok.

[sp-related style=”dark” id=”36887″]
Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu