Xiaomi Mi 9 SE, Çinli Alışveriş Sitesinde Görüldü - TeknoDiot.com

Xiaomi Mi 9 SE, Çinli Alışveriş Sitesinde Görüldü

Abone Ol 

Geçen yıl, Xiaomi Mi 8, Xiaomi Mi 8 Explorer Edition ve Xiaomi Mi 8 SE akıllı telefonlarını Mayıs ayında düzenlediği etkinlikle duyurmuştu.

takipçi satın al
takipçi satın al

Xiaomi, zaten Mi 9 ve Mi 9 Explorer Edition akıllı telefonların varlığını onayladı. Bu telefonların 20 Şubat’ta resmi olması bekleniyor. Xiaomi Mi 9 SE akıllı telefonunun Jingdong alışveriş sitesinde bulunan bir listesi bulundu. Çin perakendecisi sitesinde Xiaomi Mi 9 SE’nin aniden ortaya çıkışı, Mi 9 ve Mi 9 Explorer Edition ile birlikte ortaya çıkabileceğini gösteriyor.

Sitedeki Xiaomi Mi 9 SE’ye baktığmız zaman şu anda stokta olmadığını gösteriyor. Liste, sipariş verilen birimlerin 11 Mart ve 20 Mart tarihleri ​​arasında teslim edileceğini göstermekte. Ayrıca Xiaomi Mi 9 SE’nin özellikleri hakkında bilgi bulunmamaktadır.

[sp-related style=”dark” id=”36878″]

Xiaomi Mi 9 SE, Çinli Alışveriş Sitesinde Görüldü

Mi 8 SE, üst seviye orta seviye bir telefon olduğu gibi, Mi 9 SE modeli normal model olan Mi 9’a benzer özelliklere sahip olabilir. Mi 9 gibi bir su damlası tarzındaki çentikli ekranı ile gelebilir. Xiaomi’nin Ürün Direktörü Wang Teng Thomas, şirketten gelen orta seviye telefonların bile, ekranda parmak izi tarayıcı teknolojisine sahip olacağını iddia ettiğinden, Mi 9 SE, ekran parmak izi kilidini açma desteğine sahip AMOLED ekran yer alması bekleniyor. Yeni duyurulan Snapdragon 712 işlemcisini Mi 9 SE modelinde görebiliriz. Dediğimiz gibi Xiaomi Mi 9 SE hakkında henüz sağlam detaylar yok.

[sp-related style=”dark” id=”36887″]
Göz atın:   Xiaomi Mi 9 İlk Android Güncellemesini Aldı

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!