«
Xiaomi, Mi 9 Lansmanında Kablosuz Powerbank Tanıtabilir Xiaomi Haberleri

Mysmartprice tarafından yayınlanan yeni rapora göre Xiaomi, Mi 9 lansmanında birde kablosuz şarj özelliğine sahip powerbank tanıtacak.

Mysmartprice, amiral gemisi Xiaomi Mi 9 ile birlikte duyurulacak olan bir sürpriz ürün olan kablosuz bir güç bankasını (powerbank) ortaya çıkardı. Xiaomi böyle bir kablosuz powerbank duyurabilir. Bu gizemli ürünün özelliklerine ilişkin fazla ayrıntı bulunmuyor, ancak bunun 10.000 mAh kapasiteli bir powerbank olacağını belirtmektedir.

Xiaomi, Mi 9 Lansmanında Kablosuz Powerbank Tanıtabilir Xiaomi Haberleri

Önceden, Xiaomi’nin aynı etkinlikte bir de yeni Mi Router’ı ilan edebileceğini teaser ile ima etmişti. Ancak şimdi bir şeyin daha şirketin sürpriz bir şekilde tuttuğu powerbank olup olmadığını merak ediyoruz.

Xiaomi’nin powerbank pazardaki en güvenilir ve kompakt olanlardan bazıları ve bunun küresel pazarlarda piyasaya sürülmesinin kablosuz versiyonunu görmek isteriz.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *