TeknoDiot
     
     
     

Xiaomi, Mi 9 Lansmanında Kablosuz Powerbank Tanıtabilir

Xiaomi, Mi 9 Lansmanında Kablosuz Powerbank Tanıtabilir

Mysmartprice tarafından yayınlanan yeni rapora göre Xiaomi, Mi 9 lansmanında birde kablosuz şarj özelliğine sahip powerbank tanıtacak.

Mysmartprice, amiral gemisi Xiaomi Mi 9 ile birlikte duyurulacak olan bir sürpriz ürün olan kablosuz bir güç bankasını (powerbank) ortaya çıkardı. Xiaomi böyle bir kablosuz powerbank duyurabilir. Bu gizemli ürünün özelliklerine ilişkin fazla ayrıntı bulunmuyor, ancak bunun 10.000 mAh kapasiteli bir powerbank olacağını belirtmektedir.

Xiaomi, Mi 9 Lansmanında Kablosuz Powerbank Tanıtabilir

Önceden, Xiaomi’nin aynı etkinlikte bir de yeni Mi Router’ı ilan edebileceğini teaser ile ima etmişti. Ancak şimdi bir şeyin daha şirketin sürpriz bir şekilde tuttuğu powerbank olup olmadığını merak ediyoruz.

Xiaomi’nin powerbank pazardaki en güvenilir ve kompakt olanlardan bazıları ve bunun küresel pazarlarda piyasaya sürülmesinin kablosuz versiyonunu görmek isteriz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Snapdragon 855’li Redmi Note 7 Pro Geliyor

Buğra Noyan

Redmi K30 5G, Dünyanın İlk Sony IMX686 64MP Kamera Sensörünü Kullanacak!

Hüseyin Ceylan

Redmi K30 Pro Tanıtıldı! İşte Özellikleri ve Fiyatı

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.