Tiktok Takipçi Satın Al

Xiaomi Yüz Maskesi 13 Ekim’de Hindistan’da Piyasaya Sürülecek

Xiaomi temelde akıllı telefonlar ile tanınıyor, ancak şirketin gerçekten büyük bir ekosistemi var.

Çinli üretici, her gün kullandığımız ev aletlerinden aletlere kadar çok sayıda ürün üretiyor. Yakın tarihli bir Twitter gönderisine göre Xiaomi, 13 Ekim’de Hindistan’da yeni bir yüz maskesi yayınlayacak. Twitter’daki ısınma gönderisinde “Güvenle nefes alın, sağlıklı yaşayın.”


Bu yılın Mart ayında, Xiaomi Mobile Software Co., Ltd. yeni bir yüz maskesi için patent aldı. Bu maske, yüzün şekli ile uyumlu üç boyutlu bir çerçeve şekline sahiptir. Ayrıca, maskenin çerçevesi kolayca katlanabilen bir plastik kullanır.

Bu yüz için iyidir, bu yüzden yüze sert bir kuvvet yaralanmaya neden olmaz. Xiaomi’ye göre kullanıcılar maskeyi takarken çok rahat hissediyor. Destek çerçevesinin şekli, şekillendirme parçasına basılarak değiştirilebilir, böylece maske yüze daha yakından oturur ve bu da maskenin hava sızdırmazlığını etkili bir şekilde artırır.

Xiaomi Yüz Maskesi

Xiaomi Yüz Maskesi 13 Ekim'de Hindistan'da Piyasaya Sürülecek

Şirket yarın Hindistan’da bu maskeyi açıklayacak, ancak maskenin şimdilik ne vaat ettiğini bilmiyoruz. İnsanlar yavaş yavaş koronavirüsü unutuyor olsalar da, küresel olarak birçok bölgede hala bir tehdittir.

Hindistan pazarı Xiaomi için çok iyi bir yer gibi görünüyor. Şirketin mantrası (paranın değeri) Kızılderililer için iyi işliyor gibi görünüyor. Xiaomi, iki yıla yakın bir süredir Hindistan akıllı telefon pazarının zirvesinde yer alıyor. Ek olarak, akıllı TV’leri Hindistan’da da iyi gidiyor.

Bununla birlikte, Hindistan ile Çin arasındaki son anlaşmazlıklar, Xiaomi’nin işinde bazı aksamalara neden oluyor. Hindistan hükümetinin yakın zamanda Xiaomi’nin bazı uygulamalarını yasakladığını hatırlayın. Şirket, Hindistan’daki tüm düzenlemelere uymak için bazı önemli düzenlemeler yapıyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu