Tiktok Takipçi Satın Al

Xiaomi Mi 9 Golden Dragon Özel Tasarım Üretildi!

Her yıl haziran ayında yapılan NBA Finalleri sadece büyük bir spor etkinliği değil aynı zamanda üreticilerin ilginç (ilgili) ürünler sunması için de büyük bir şans.

Dün, 2018-2019 sezonunun NBA Finallerinin 6. maçı sona erdi. Toronto Raptors, 114-110 yıllarında Golden State Warriors’ı yenerek, franchise tarihindeki ilk sırayı kaptı ve Toronto Blue Jays’in 1993 Dünya Serisini kazanmasından bu yana Kanada’nın büyük bir Amerikan spor liginde ilk şampiyonluğunu yaptığını iddia etti. Oyunun sonunda, Raptors kazanmasını kutlamak için, Xiaomi Mobile bir açıklama yaptı. Tebriklerin yanı sıra, Weibo kanalı üzerinden mevcut amiral gemisinin özel versiyonunu gösterdi. Xiaomi Mi 9 Golden Dragon, İsveç Altın Konsepti tarafından özelleştirildi.


Xiaomi Weibo’da şöyle dedi: “Söylediğimizde inanmayabilirsiniz aslında, biz zaten bu yıl Raptors NBA şampiyonluk altın kupasını kazanacağını biliyorduk. Bu gün için, İsveç Altın Konseptinden, Xiaomi MI 9 Özelleştirilmiş versiyonunu oluşturmasını istiyoruz. Şimdi, çıkarmanın tam zamanı olduğunu biliyoruz! Sonunda, Raptors Championship tekrar tebrik ediyoruz!”

Xiaomi Mi 9 Golden Dragon Özel Tasarım Üretildi!

[sp-related style=”light” id=”37608″]

Golden Concept’i tanımayanlar, lüks akıllı telefonları ve koruyucu kılıfları kişiselleştirmede uzmanlaşmış bir aksesuar şirketidir. Xiaomi Mi 9 Golden Dragon‘un görüntülerine göre, telefonun arka camı ve çerçevesi altın sarısı renkte ve Çin ejderha deseni ile basılıyor. El cihazının teması da onun doğasına karşılık geliyor. Kısacası, genel görünüm farklaştırmak amaçlı tasarlanılmasıdır.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu