TeknoDiot
     
     
     

Xiaomi Mi 9, Şimdiye Kadarki En Hızlı Ekran Parmak İzi Okuyucusuyla Geliyor

Xiaomi Mi 9, Şimdiye Kadarki En Hızlı Ekran Parmak İzi Okuyucusuyla Geliyor

Xiaomi, önümüzdeki günlerde Xiaomi Mi 9 ailesini duyurması bekleniyor. Xiaomi yöneticileri telefonun özellikleri hakkında bazı ipuçları veriyorlar. Xiaomi Mi 9, şimdiye kadarki en hızlı ekran parmak izi sensörüyle geliyor.

Bu yeni nesil ekran içi parmak izi sensörünün sağladığı yararların ışığında Xiaomi kurucu ortaklarından Lin Bin, Xiaomi Mi 9’da yer alacak olan sensör diğer cihazlarda sunulan mevcut nesil parmak izi sensörlerinden yüzde 25 daha hızlı olacağını söyledi. Ayrıca, kuru parmaklar ve düşük sıcaklık gibi özel kullanım durumları için optimize edildiğini ve bu sayede önceki nesil çözüme kıyasla kilit açma oranını önemli ölçüde artırdığını da ortaya koydu.

[sp-related style=”light” id=”37143″]

Xiaomi Mi 9, Şimdiye Kadarki En Hızlı Ekran Parmak İzi Okuyucusuyla Geliyor

Daha hızlı parmak izi okuyucu

Ayrıca, parmak izi tanıma alanının parlaklığının ortama bağlı olarak otomatik olarak ayarlandığı bir gece modu ile birlikte gelir. Şirket ayrıca kilit açma alanını önceki nesillere göre hızını artırmayı seçti ve sensörün yerleştirme pozisyonu da değiştirilmiş durumda. Bu, deneyimi geleneksel parmak izi sensörününkiyle harmanlamak için yapıldığı tahmin ediliyor.

Xiaomi Mi 9’un diğer varyantının 3.000 Yuan civarında olduğu tahmin edilirken, üst seviye varyantın 4.000 Yuan fiyatıyla geçmesi muhtemel. Şirketin amiral gemi telefonlarını nasıl kullanabileceğini ve elverişli bilgisini nasıl fiyatlandıracağından emin olmak için, önümüzdeki hafta resmi lansmanı beklemek zorunda kalacağız. Bakalım resmi fiyatlar nasıl olacak?

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Samsung Galaxy S11 İkinci Nesil 108 MP Sensör Kullanacak

Buğra Noyan

Xiaomi Çift Kameralı Bir Çocuk Saati Tanıttı, Mi Rabbit Children Watch 4 Pro!

Hüseyin Ceylan

Xiaomi Redmi S2 Tanıldı! İşte Tüm Detayları

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.