Tiktok Takipçi Satın Al

UMIDIGI F2 Hakkında Yeni Bilgiler Sızdırıldı!

UMIDIGI F2, 23 Eylül’de tanıtılmış ve kamerası hakkında haber yayınlamıştık şimdi ise telefon hakkında daha fazla bilgi sızdırıldı.

Bugün UMIDIGI, bir sonraki amiral gemisi olan  UMIDIGI F2 23 Eylül’de resmi olarak ilan edileceğini açıkladı. Cihaz Çinli üreticinin ilk Android 10 telefonu olacak ve bir delgeç ekranının yanı sıra 48MP AI dörtlü bir kamera ile gelecek. Şimdi, yeni sızdırılmış bilgi bu özellikleri doğruladı ve daha fazla bilgiye ulaşabildik.


UMIDIGI F2 Hakkında Yeni Bilgiler Sızdırıldı!

Başlangıçta 2 renkte olacağını söyleniyor. Degrade Mavisi ve Siyah. Ayrıca endüstri trendlerini takip eden arka kapak, ışık üzerine çarptığında kavisli bir dokuya sahip olacaktır. Arka kamerası ve selfie kamerası Huawei P30 Pro ve Honor 20 Pro, Samsung GD1’de bulunan aynı segment cihaz için bir 32MP sensör bulunduracak aynı zamanda UMIDIGI F2’nin arka kapağı temiz ve daha tutarlı görünüm bırakan bir yandan monte edilmiş parmak izi sensörüne sahip olacak.

Ek olarak, ana kameranın 48MP ana sensör artı ultra geniş, makro ve derinlik kameralarla dikey olarak ayarlanmış dörtlü bir kurulum olacağı doğrulandı. Böyle bir kamera kurulumunun bütçe olarak amiral gemisinde ortaya çıkması inanılmaz görünüyor.

Teknik özelliklerin geri kalan kısmı henüz bilinmemektedir. UMIDIGI Aliexpress mağazasındaki bilgilerin doğru olduğunu umuyoruz. Böylece 5150mAh batarya, 2 SIM kartı ve microSD kartı aynı anda barındırmak için üç yuva ve 6GB/128 GB bellek yapılandırması olacak. Tüm detayları öğrenmek için önümüzdeki hafta resmi duyuruyu bekliyoruz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu