Tiktok Takipçi Satın Al

OnePlus Watch 2 Özellikleri ve Tasarımı Lansmandan Önce Sızdırıldı

OnePlus, yeni OnePlus Watch 2 modelinde yuvarlak bir kadran tasarımına devam ediyor gibi görünüyor. MySmartPrice’ın sunduğu 5K renderlar, akıllı saatın tam tasarımını ortaya çıkardı ve Apple Watch Ultra’ya benzer bir çıkıntıya sahip olduğunu gösteriyor. İşte ona bir göz atın:

OnePlus Watch 2 özellikleri

OnePlus Watch 2 Özellikleri ve Tasarımı Lansmandan Önce Sızdırıldı


Sızdırılan rapor ayrıca yaklaşan akıllı saatlerin önemli özelliklerini de içeriyor. İleride bekleyebileceğiniz donanım, 1.43 inç AMOLED ekran ve Qualcomm’un Snapdragon W5 Gen 1 yonga setini içeriyor.

Rapor, OnePlus’ın aynı platformu kullanarak cihazı güçlendirmesi durumunda bile, özel RTOS platformunu koruyabileceğini belirtiyor. Bu nedenle, OnePlus Watch 2’nin Google’ın wearOS’u ile gelebileceği umutları hala var. Lansmanı hakkında söylenenler, OnePlus Watch 2’nin 2024 yılında OnePlus 12 modeliyle birlikte piyasaya sürüleceği yönünde.

Neyse ki, OnePlus 12’ye önümüzdeki aydan itibaren bir göz atabiliriz. Yaklaşan OnePlus amiral gemisi akıllı telefonunun Aralık ayında Çin’de piyasaya sürülmesi bekleniyor. Cihazın önceki modelinden çok daha parlak bir ekrana sahip olacağı ve bir periskop zoom kamerası içerebileceği tahmin ediliyor. Eğer marka tipik lansman takvimini takip ederse, Hindistan gibi küresel pazarlara 2024 yılı başlarında gelebilir.

OnePlus Watch 2 Özellikleri ve Tasarımı Lansmandan Önce Sızdırıldı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Tuğrul Gökçe Kızıl

Uluslararası ilişkiler bölümü öğrencisi. Teknoloji ve oyun tutkunu! Ayrıca LEGO yapar ve bozar...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu