Tiktok Takipçi Satın Al

Xiaomi, Mi 10 Pro Plus İçin Kolları Sıvadı!

Xiaomi, Mi 10 Pro’nun Plus modeli üzerinde çalışıyor. Xiaomi Mi 10 Pro +, 12x optik zoom ve 120Hz ekran ile geliyor olacak.

Şubat ayı ortasında, Xiaomi Mi 10 ve Mi 10 Pro‘nun iki amiral gemisinin lansmanı koronavirüsten dolayı online bir sunum formatında gerçekleşti. Amiral gemileri üst düzey özelliklere, çekici bir tasarıma ve birçok işlevselliğe sahiptir, ancak şirketin daha fazlasını planladığı görülüyor.


Xiaomi Mi 10 Pro Plus, 12x optik zoom ve 120Hz ekran ile geliyor. Xiaomi Mi 10 Pro, bugüne kadar tüm cephelerde bir amiral gemisi idi ve şirketin akıllı telefonlar portföyünde lider bir konuma sahip. Ancak, Xiaomi Mi 10 Pro + ‘nın piyasaya sürülmesinden dolayı ana unvanını istifa etmesi gerekebilir.

Xiaomi Mi 10 Pro Plus, 12x optik sensöre sahip olacak

Xiaomi, Mi 10 Pro Plus İçin Kolları Sıvadı!

Çin’den gelen haberler, Plus sürümünün yaklaşan duyurusunu gösteriyor ve sloganı “dünyanın ötesine bakın” Nihai amiral gemisi Xiaomi Mi 10 Pro +, ana kamerada 100 megapiksel bir sensöre, 12x optik zoom desteğine, 120 Hz yenileme hızı, üst seviye Snapdragon 865 platformu ve hızlı 65 watt şarj.

Bu haberin doğruluğu henüz doğrulanmamıştır. Ağda dolaşan söylentilere göre, yılın ikinci yarısında Xiaomi, Snapdragon 865’e dayanan beş amiral gemisi daha göstermeyi planlıyor. Şirketin Dimensity 1000+ tabanlı bir cihaz yayınlayacağına dair tahminler de var.

Mi 10 serisi ile önemli bir satış performansına imza atan Xiaomi, sunduğu özelliklerle müşterilerini memnun etmeyi başarmıştı. Pekin merkezli firma, üzerinde çalıştığı iddia edilen Mi 10 Pro Plus varyantı ile amiral gemisi ailesini genişleterek, kullanıcılara yeni bir alternatif sunmayı planlıyor olabilir.

Xiaomi, Mi 10 Pro Plus İçin Kolları Sıvadı! Xiaomi, Mi 10 Pro Plus İçin Kolları Sıvadı!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu