Tiktok Takipçi Satın Al

Xiaomi Mi 10 Pro Onaylandı!

Xiaomi‘nin amiral gemisi Mi 9 geçen Şubat’ta piyasaya sürülmüştü ve o zamandan beri kompakt bir Mi 9 SE ve biraz yükseltilmiş Mi 9 Pro içeren çeşitli varyasyonlar gördük.

Şimdi, şirketin kurucusu ve başkanı Lin Bin, bir sonraki amiral gemisi Mi telefonunun da ufukta olduğunu doğruladı.


Mi 9 Pro ile ilgili bir yayının yorumunda Lin Bin, yaklaşmakta olan Xiaomi Mi 10 Pro‘nun Mi Pro’nun halefi olacağını söyleyen bir hayranına cevap verdi. Bir sonraki Mi amiral gemisi hakkında henüz başka bilgi bulunmamakla birlikte, bu gördüğümüz ilk resmi onaydır.

Xiaomi Mi 10 Pro Onaylandı!

İlgili bir haberde, Xiaomi Mi 9, şirketin halefinin lansmanına yaklaştığımızın bir göstergesi olan Çin’deki resmi sitesinden kaldırıldı.

Şimdilik, Mi 10 Pro hakkında gördüğüm tek söylentiler ise tahminlere göre Snapdragon 865 ve 108MP birincil kameralar yanında Android 10 paketi olacak cihazlar önermek sertifika geçenlerde iki yaklaşan cihazlarını ayrıntılı olanı 66W hızlı şarjı destekleyecektir. Onlar hakkında daha fazla bilgi sahibi olduğumuzda sizi güncelleyeceğiz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu