Tiktok Takipçi Satın Al

Sony’nin Gürültü Engelleme Özellikli Yeni Kulaklığı WF-1000XM3

Gürültü yok, kablo yok, endişe yok: Sony’nin sektör lideri Gürültü Engelleme Özellikli yeni WF-1000XM3 kulaklıkları…

Sony, ünlü 1000X ürün ailesini yeni nesil gerçek anlamda kablosuz WF-1000XM3 kulaklıklar ile genişletiyor. Sony’nin istisnai Gürültü Engelleme performansı sağlayan Çift Gürültü Sensörü Teknolojisi ve HD Gürültü Engelleme İşlemcisi QN1e yongası ile daha da geliştirilen sektör lideri Gürültü Engelleme özelliği, sadece ve sadece müziği duymanızı sağlıyor.

Sessizlikte bir üst seviye


Sony WF-1000XM3 kulaklıklarda, gürültüyü önce yakalayıp sonra da engellemek için yeni HD Gürültü Engelleme İşlemcisi QN1e ile çalışan ve tüm dikkatinizi müziğe yoğunlaştırabilmenizi sağlayan Çift Gürültü Sensörü teknolojisi bulunuyor. Çift Gürültü Sensörü teknolojisi, kulaklığın yüzeyindeki bir ileri besleme mikrofon ve bir geri besleme mikrofon aracılığıyla etraftaki ortam sesini daha fazla yakalamayı sağlıyor. Ortam sesi yakalandıktan sonra ise, devreye özel HD Gürültü Engelleme İşlemcisi QN1e giriyor. İşlemci, geri planda rahatsızlık veren gürültüyü telafi edecek ters bir ses yaratıyor. Böylece neredeyse tüm frekanslarda çok daha fazla gürültüyü engellemekle kalmıyor, aynı zamanda daha az enerji kullanıyor. Rahatsız edici uçak kabin gürültüsünden, kent sokaklarının koşuşturmacasına kadar her şey, kulaklık başlıkları tarafından engelleniyor ve geriye sadece müzik kalıyor.

Nefes kesen ses

Sony'nin Gürültü Engelleme Özellikli Yeni Kulaklığı WF-1000XM3

1000X ailesine has bir şekilde, WF-1000XM3’ün kulaklık başlıklarından gelen premium, yüksek kaliteli sesin tadını çıkarabilir ve müziğinizi tam da sanatçının istediği şekilde dinleyebilirsiniz. HD Gürültü Engelleme İşlemcisi QN1e, aynı zamanda 24 bit ses sinyal işleme ve amplifikatörlü DAC sayesinde nefes kesen ses elde ediyor. Dijital Ses Geliştirme Motoru HX (DSEE HX™), sizi Yüksek Çözünürlüklü Ses’in kalitesine daha da yaklaştırmak için, MP3 formatlarının da dahil olduğu sıkıştırılmış dijital müzik dosyalarının kalitesini yükseltiyor. İster müzik dinleyin ister en son filmlerin tadını çıkarın; her durumda kendinizi tamamen yüksek kaliteli ses ile sarmalayıp ev ile iş arasındaki o can sıkıcı seyahati etrafınızdaki kargaşadan uzak, eğlenceli ve rahatlatıcı bir kaçışa dönüştürebilirsiniz.

Gerçek anlamda kablosuz, gerçek anlamda özgür

WF-1000XM3’ün kulaklık başlıklarının gerçek anlamda kablosuz tasarımı, kablolara dolanmadan serbestçe hareket edebilmenize imkan veriyor. WF-1000XM3’ün kulaklık başlıkları küçük ve hafif olmalarına rağmen, yeni geliştirilen BLUETOOTH® yongasını alabiliyorlar. Bu ise, eş zamanlı sağ/sol BLUETOOTH aktarımına imkan vererek, geleneksel soldan sağa BLUETOOTH® aktarımı yerine sol ve sağ kulaklık başlıklarının ses içeriğini aynı anda alabilmesi anlamına geliyor. Optimize edilmiş yeni anten yapısı ile bir araya getirildiğinde, ortaya son derece istikrarlı bir bağlantı çıkıyor, bu da müziğiniz ile aranıza kimsenin girememesini sağlıyor. Gecikmenin iyileştirilmesi ise, kendinizi eşleştirilen bir cihazdaki en son filmler ile sarmalayabileceğiniz anlamına geliyor.

WF-1000XM3 kulaklık başlıkları, kulakta iyileştirilen konfor ve istikrar için özel olarak tasarlandı. ‘Üç noktadan tutuş sağlayan ergonomik’ yapı, kulakta üç destek noktası ile kulaklık başlıklarının tam olarak oturmasını sağlıyor. Sağlam şekilde oturma için ise yüksek sürtünmeli kauçuk yüzey bulunuyor. 4 hibrit kulaklık başlığı boyutu ve üç üçlü konforlu kulaklık başlığı boyutu ile, siz de kendinize en iyi oturan kulaklıkları bulabilirsiniz.

Akıllı rahatlık

HD Gürültü Engelleme İşlemcisi QN1e, düşük enerji tüketimi ile, pil ömrünü ve dinleme süresini muazzam şekilde artırıyor. WF-1000XM3 kulaklık başlıklarının aynı zamanda şarj cihazı özelliği taşıyan ve hareket halindeyken şarj etme imkanı sunan şık kutusu sayesinde, Gürültü Engelleme özelliği açıkken 24 saate kadar müzik dinleyebilirsiniz. Kulaklık başlıklarının hızlı şarj fonksiyonu ise sadece 10 dakika şarj ile, 90 dakikaya kadar pil ömrü elde etmeyi sağlıyor.

Sony'nin Gürültü Engelleme Özellikli Yeni Kulaklığı WF-1000XM3

Rahat kullanım için, Quick Attention modu ile kulaklık başlıklarınızı çıkarmadan iletişim kurabilirsiniz. Anonsları dinlemek veya bir içecek sipariş vermek üzere, müziğin sesini hızlıca kısarak ortam sesinin içeri girmesini sağlamak için tek yapmanız gereken, parmağınızı sol kulaklık başlığının dokunmaya duyarlı panelinin üzerine koymak. Ayrıca, kulaklık başlıklarının üzerindeki tamamen kişiselleştirilebilir dokunmaya duyarlı sensörler ile, basit tıklamalar sayesinde şarkı çalabilir, durdurabilir, atlatabilir veya sesli asistanınızı aktive edebilirsiniz. Buna ek olarak, yeni Takma Tespit özelliği de, kulaklık başlıklarından birini kulağınızdan çıkardığınızda müziğinizi otomatik olarak durdurup kulaklık başlığını geri taktığınızda yeniden oynatmaya başlayarak tek bir notayı dahi asla kaçırmamanızı sağlıyor.

Google Assistant için optimize edilen kulaklıkların sesle kontrol özelliği, ev ile iş veya okul arasında gidip gelenler için WF-1000XM3s’i mükemmel yol arkadaşı haline getiriyor. Kulaklıklar, aynı zamanda ses, gürültü engelleme, dokunmatik kontroller ve daha fazlası için kişiselleştirme özellikleri bulacağınız Sony | Headphones Connect uygulaması ile de uyumlu.

WF-1000XM3 modeli, yaklaşık 250 Euroluk fiyat etiketi ile Ağustos ortasından itibaren raflardaki yerini alacak.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu