Tiktok Takipçi Satın Al

Xiaomi, Coronavirüs Salgınından Dolayı Mağazalarını Kapatıyor!

Xiaomi’nin Çin’deki mağazaları 28 Ocak’tan itibaren Coronavirus salgını nedeniyle kapatılacak.

Xiaomi, Çin’deki çeşitli şehirlerde bulunan mağazalarını kapatacağını açıkladı. Teknoloji devi tarafından yapılan basın açıklamasında yer alıyordu. Görevli, şu anda ülkeyi tahrip eden Coronavirüs salgını ile ilgili olarak Çin’deki salgın önleme ve kontrol çalışmalarına yardımcı olma gereğini belirtti.


Kapanış 28 Ocak’tan itibaren geçerli olacak. Mağazalar 3 Şubat Pazartesi günü yeniden açılacak, ancak hakim duruma bağlı olarak bir uzantı olabilir. Şirket, bir ayar yapılması durumunda taraftarların bilgilendirileceğini belirtti. Aşağıda, basın bülteninin bir kopyası bulunmaktadır.

Xiaomi’nin açıklaması ise şöyle; “Salgın durumdan etkilenen, salgın önleme ve önleme konusunda iyi bir iş yapmak için her düzeydeki hükümetle işbirliği yapmak, ulusal politikalara ve önlemlere kapsamlı ve aktif bir şekilde yanıt vermek ve ayrıca ailenizin ve çevremizdeki arkadaşlarınızın sağlığı için , dikkatle karar verdik:

1. Ülke genelinde Xiaomi mağazaları 28 Ocak 2020’den (dördüncü gün) 2 Şubat 2020’ye (dokuzuncu gün) kadar kapalı olacaktır. 3 Şubat 2020’de (10. gün) faaliyetlerine devam edecek ve herhangi bir düzenleme yapılması durumunda ayrıca bildirilecektir.

2. Ürünleri satın almanız gerekiyorsa, lütfen Xiaomi’nin resmi web sitesinde veya Xiaomi Mall uygulamasında satın alın. Lojistik normal olarak teslim edilecektir. Tatil nedeniyle, lojistik yaşlanma gecikecek. Beni Affet lütfen.

3. Satış sonrası hizmete ihtiyacınız varsa, lütfen 4001005678’i arayın. Xiaomi satış sonrası ücretsiz posta hizmeti sağlayacaktır. ”

Xiaomi, Coronavirüs Salgınından Dolayı Mağazalarını Kapatıyor!

Neyse ki şirket, hayranların favori ürünlerini şirketin çevrimiçi kanalları (Xiaomi Mall uygulaması ve Mi.com) aracılığıyla satın almaya devam edebileceğini açıkladı. Nakliye her zamanki gibi derhal ele alınacaktır, ancak Yeni yıl tatilleri nedeniyle bazı gecikmelerle karşılaşabilir.

Çin, Wuhan’da ortaya çıktığı 80 kişinin ölümüyle sonuçlanan Coronavirüs türlerine ait garip bir virüsle mücadele ediyor. Çin genelinde neredeyse 2.800 vaka doğrulandı. Hükümet ayrıca 57 milyondan fazla nüfusa sahip 15 şehri tam veya kısmi kilit altına aldı. Wuhan, öngörülebilir gelecek için askıya alınan büyük uçuşlar ve uzun mesafeli ulaşım sistemleriyle etkin bir şekilde karantinaya alındı.

Xiaomi, Coronavirüs Salgınından Dolayı Mağazalarını Kapatıyor!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu