Tiktok Takipçi Satın Al

Xiaomi, Çin’deki Kullanıcılar İçin MIUI 11 Açık Beta Sürümünü Piyasaya Sürmeye Başladı!

Amiral gemisi sınıf Mi 9 Pro 5G’nin yanı sıra Xiaomi, 24 Eylül’de MIUI 11’i Çin’deki bir açılış etkinliğinde tanıttı.

MIUI 11, kapalı betası duyurulduğu tarihte piyasaya sürülürken WeChat üzerinden üye olan kullanıcılar ile sınırlı kalmıştır. Ancak bugün şirket, işletim sisteminin açık beta sürümünü Çin’de yaşayan cihaz sahiplerine güncellemeyi getirmeye başladı.


Daha basit bir deyişle, Xiaomi’nin en yeni işletim sistemini denemek isteyen kullanıcılar, ana sürüm öncesi MIUI 11 açık beta versiyonunu test edebilir. Bu beta güncellemesini cihazınıza kurmak istemeniz durumunda, henüz çözülmemiş küçük hatalarla karşılaşmaya hazır olun.

MIUI 11 beta yükseltmesini uyumlu cihazlara kurmak için, aşağıda listelenen iki yöntem vardır:

MIUI 10 geliştirme sürümünü kullanıyorsanız, otomatik olarak en son MIUI 11 versiyonuna güncellenir.
MIUI’nin kararlı bir sürümünde çalışıyorsanız, verilerinizi silmeniz ve güncellemeyi el ile yüklemeniz gerekir. (Not: Eğer el ile güncelleme yapmak istiyorsanız, tüm içe aktarma verilerini yedekleyin.)

Xiaomi, Çin'deki Kullanıcılar İçin MIUI 11 Açık Beta Sürümünü Piyasaya Sürmeye Başladı!

Şirket ayrıca, MIUI 11 ile uyumlu ve aşağıdakileri içeren cihazların bir listesini sağlamıştır:

Xiaomi: Mi 5C, Mi MAX 2, Mi Note 2, Mi MIX, Mi 5s, Mi 5s Plus, Mi 5X, Mi Play, Mi Note3, Mi 6X, Mi 6, Mi MIX 2, Mi 8 SE, Mi 8 Youth Edition, Mi MAX 3, Mi CC 9, Mi CC 9e, Mi CC 9 Meitu Custom Version, Mi 8, Mi 8 screen fingerprint version, Mi MIX 3, Mi 8 Explorer Edition, Mi MIX 2S, Mi 9 SE, Mi 9

Redmi: Redmi Note 4X, Redmi 4X, Redmi Note 5A standard version, Redmi Note 5A high version, Redmi 5A, Redmi 5, Redmi 5 Plus, Redmi 6A, Redmi 6, Redmi Note 5, Redmi 6 Pro, Redmi Note 7, Redmi Note 7 Pro, Redmi K20 Pro, Redmi K20, Redmi Note 8 Pro

MIUI 11’in önemle vurgulama yaptığı özelliklerden bazıları özel bir Çocuk modu, deprem uyarısı, aile paylaşımı, sistem genelinde karanlık mod, yeni simgeler ve daha yumuşak animasyonlar.

Her ne kadar Xiaomi, MIUI 11 resmi yayınlanma tarihini açıklamamasına rağmen, Ekim ayının ortasından itibaren piyasaya sürülmesi bekleniyor. Fakat bu belirttiğimiz tarih sadece Çin’de dağıtılan cihazlar için geçerlidir. Küresel kullanıcıların daha uzun süre beklemesi muhtemeldir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu