İşte Xiaomi CEO'sunun En Sevdiği Üç Telefon Modeli - TeknoDiot.com

İşte Xiaomi CEO’sunun En Sevdiği Üç Telefon Modeli

Abone Ol 
Logitech G Çekiliş

Xiaomi CEO’su Lei Jun en sevdiği üç telefonu paylaştı. Xiaomi’nin CEO’su Lei Jun, marka hattındaki tercihlerini kamuoyuna açıkladı.

Lei Jun, En sevdiği Xiaomi akıllı telefonlarından üçünü gösterdi. Xiaomi CEO’su Lei Jun en sevdiği üç telefonu paylaştı.

Birincisi, 2017 sonbaharında piyasaya sürülen seramik versiyon olan Xiaomi Mi Mix 2’dir. Özellikle modelin, dünyada seramik katı yeknesini kullanan ilk model olduğunu belirtti.

İkincisi, 2017’nin başka bir modeli. Özel sürüm Xiaomi Mi 6 Silver Edition. Lei Jun, akıllı telefonun cam arka panelinin ayna olarak kullanılabileceğini vurguladı.

Ve en sevdiği akıllı telefonların sonuncusu, yeni amiral gemisi Xiaomi Mi 10 Pro. Lei Jun, bunun aslında pazarın üst segmentine ait ilk Xiaomi amiral gemisi olduğunu belirtti.

Üst yönetici, Xiaomi Mi 10 Pro’yu oluştururken şirketin maliyeti düşürmek için çabalamadığını, ancak çabalarını üst düzey bir akıllı telefon arayan kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamaya odakladığını vurguladı.

Logitech G Çekiliş

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu