TeknoDiot.com
 
 
Anasayfa » Xiaomi Haberleri » İşte Xiaomi CEO’sunun En Sevdiği Üç Telefon Modeli

İşte Xiaomi CEO’sunun En Sevdiği Üç Telefon Modeli

İşte Xiaomi CEO'sunun En Sevdiği Üç Telefon Modeli

Xiaomi CEO’su Lei Jun en sevdiği üç telefonu paylaştı. Xiaomi’nin CEO’su Lei Jun, marka hattındaki tercihlerini kamuoyuna açıkladı.

Lei Jun, En sevdiği Xiaomi akıllı telefonlarından üçünü gösterdi. Xiaomi CEO’su Lei Jun en sevdiği üç telefonu paylaştı.

Birincisi, 2017 sonbaharında piyasaya sürülen seramik versiyon olan Xiaomi Mi Mix 2’dir. Özellikle modelin, dünyada seramik katı yeknesini kullanan ilk model olduğunu belirtti.

İkincisi, 2017’nin başka bir modeli. Özel sürüm Xiaomi Mi 6 Silver Edition. Lei Jun, akıllı telefonun cam arka panelinin ayna olarak kullanılabileceğini vurguladı.

Ve en sevdiği akıllı telefonların sonuncusu, yeni amiral gemisi Xiaomi Mi 10 Pro. Lei Jun, bunun aslında pazarın üst segmentine ait ilk Xiaomi amiral gemisi olduğunu belirtti.

Üst yönetici, Xiaomi Mi 10 Pro’yu oluştururken şirketin maliyeti düşürmek için çabalamadığını, ancak çabalarını üst düzey bir akıllı telefon arayan kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamaya odakladığını vurguladı.

İşte Xiaomi CEO'sunun En Sevdiği Üç Telefon Modeli

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


İşte Huawei’nin 2019 3.Çeyrek İstatistikleri

Umut Bilgen

170 TL’lik Oyuncu Kulaklığı: Gamepower Tinker V2 Black İnceleme

Buğra Noyan

Xiaomi Mi 7’nin Fiyatı ve Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Buğra Noyan

2 yorumlar

Avatar
Emirhan 28 Haziran 2020 at 19:10

Xiaomi gerçekten çok iyi ürün üretiyor. Gayet başarılı bir firma

Cevap
Avatar
Fatih 29 Haziran 2020 at 09:30

Telefonda Dünya lideri Xiaomi

Cevap

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.