Tiktok Takipçi Satın Al

İşte Xiaomi CEO’sunun En Sevdiği Üç Telefon Modeli

Xiaomi CEO’su Lei Jun en sevdiği üç telefonu paylaştı. Xiaomi’nin CEO’su Lei Jun, marka hattındaki tercihlerini kamuoyuna açıkladı.

Lei Jun, En sevdiği Xiaomi akıllı telefonlarından üçünü gösterdi. Xiaomi CEO’su Lei Jun en sevdiği üç telefonu paylaştı.


Birincisi, 2017 sonbaharında piyasaya sürülen seramik versiyon olan Xiaomi Mi Mix 2’dir. Özellikle modelin, dünyada seramik katı yeknesini kullanan ilk model olduğunu belirtti.

İkincisi, 2017’nin başka bir modeli. Özel sürüm Xiaomi Mi 6 Silver Edition. Lei Jun, akıllı telefonun cam arka panelinin ayna olarak kullanılabileceğini vurguladı.

Ve en sevdiği akıllı telefonların sonuncusu, yeni amiral gemisi Xiaomi Mi 10 Pro. Lei Jun, bunun aslında pazarın üst segmentine ait ilk Xiaomi amiral gemisi olduğunu belirtti.

Üst yönetici, Xiaomi Mi 10 Pro’yu oluştururken şirketin maliyeti düşürmek için çabalamadığını, ancak çabalarını üst düzey bir akıllı telefon arayan kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamaya odakladığını vurguladı.

İşte Xiaomi CEO'sunun En Sevdiği Üç Telefon Modeli

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu