Tiktok Takipçi Satın Al

Xiaomi Buds 4 Pro Tanıtıldı!

Xiaomi Buds 4 Pro...

Xiaomi, MWC 2023 kapsamında yeni ürünlerini tanıttı. Bunlardan biri de Xiaomi Buds 4 Pro kulaklık modeli.

Geliştirilen TWS özellikleri ve gösterişli tasarımıyla Xiaomi’nin en yeni kulaklığı, inanılmaz ses ayrıntılarıyla yüksek kaliteli bir dinleme deneyimi sunuyor. Xiaomi Buds 4 Pro, Yüksek Çözünürlüklü Kablosuz Ses desteğinin yanı sıra 990kbps’ye kadar veri aktarım hızı ve 32 bit’e kadar bit derinliği sağlayan Sony’nin LDAC teknolojisiyle öne çıkıyor. Xiaomi Buds 4 Pro’nun ayrıca, kullanıcıları istenmeyen gürültülerden etkili bir şekilde izole eden 48 dB2‘ye kadar derinliğe sahip etkileyici bir aktif gürültü engelleme özelliği bulunuyor.


Xiaomi Buds 4 Pro’nun Yerleşik Boyutsal ses özelliği, kullanıcıların baş hareketlerini algılayarak sesi konumlandırıyor ve gerçekçi bir ses için her ses ayrıntının detaylandırılmasını sağlıyor. Dahası, yerleşik sürükleyici ses büyüleyici bir surround ses deneyimi yaratarak kulaklığı her yerde, her zaman gerçekçi bir izleme deneyimi yaşamak isteyen filmseverler için mükemmel bir arkadaş haline getiriyor.

Xiaomi Buds 4 Pro Tanıtıldı!

Xiaomi Buds 4 Pro ayrıca tek bir şarjla 9 saate kadar kesintisiz bir dinleme ve şarj kutusu kullanıldığında 38 saate kadar etkileyici bir pil ömrü sunuyor. Kulaklık aynı zamanda kablosuz şarj özelliğini de destekliyor. Cihaz, rahatlığı ve verimliliği en üst düzeye çıkarmak için dahili çift cihaz bağlantısı özelliği ile kullanıcıların bağlı cihazlar arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapmasına olanak tanıyor.

Tarz sahibi kullanıcılar için tasarlanan Xiaomi Buds 4 Pro, benzersiz bir “uzay kapsülü” kılıfta saklanıyor ve çoklu mıknatıslar kulaklıkları kılıfın içinde sabit tutuyor. Bu da kullanıcının kulaklıkları tek elle çıkarmasını kolaylaştırıyor. Yumuşak LSR yapımı kulaklık uçları, kulaklıkların yerinde kalmasını sağlıyor ve uygun bir uyum için üç farklı boyutta sunuluyor. Yeni “Akıllı Uyum İzleme” özelliği, kullanıcıların saatlerce dinleme keyfi için maksimum konfor ile mükemmel uyumu bulmalarını sağlıyor. Yeni kulaklık ayrıca Yıldız Altın ve Uzay Siyahı olmak üzere iki renk seçeneğiyle birlikte geliyor.

Xiaomi Buds 4 Pro Tanıtıldı!

Xiaomi Buds 4 Pro ile birlikte kullanıcılar artık ses ayarlarını ilk kez özel Xiaomi Earbuds uygulaması üzerinden yapabiliyor. Uygulama, ANC modları, şeffaflık modları, Yerleşik Boyutsal ses ve çift cihaz bağlantısı gibi kişiselleştirilmiş özelliklere erişim sunarak kullanıcıların dinleme deneyimlerini kendi tercihlerine göre özelleştirmelerine olanak tanıyor. Google Play Store’dan indirilebilen uygulama, kullanıcılara ses ayarları üzerinde tam kontrol sağlıyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu