Tiktok Takipçi Satın Al

XPG’den Oyuncuları Âşık Edecek Kampanya

XPG’ye olan sevgilerini gösteren oyuncular birbirinden güzel ödüller ve seçili ürünlerde %35’e varan indirimler kazanma şansı yakalıyor.


Oyuncular, esporcular ve teknoloji meraklıları için hazır sistemler, bileşenler ve çevre birimleri üreten XPG, Sevgililer Günü yaklaşırken oyuncular için bir indirim kampanyası ve yarışma başlattı. 10 Şubat’ta başlayan yarışma 10 Mart 2021’de sona erecek.

XPG Pazarlama Direktörü Evelyn Liu markanın kampanyası hakkındaki düşüncelerini şu sözlerle ifade etti, “Sevgililer Günü’nün ruhu çerçevesinde biz de dünyanın her yanındaki kullanıcılarımıza sevgilerini ve desteklerini bizden esirgemedikleri için teşekkür etmek istedik. Düzenlediğimiz yarışmayla da XPG’ye olan sevgilerini sosyal medyadan gösteren kullanıcılarımız şahane ödüller kazanma şansını elde edecekler.

Aralarında Apple iPhone 12 Pro, XPG GAMMIX S50 Lite SSD, XPG SPECTRIX D50 DDR4 RAM, XPG SUMMONER oyuncu klavyesi, XPG PRIMER oyuncu faresi, XPG PRECOG oyuncu kulaklığı, ADATA SC680 ve ADATA SE770G taşınabilir SSD ile ADATA HD770G taşınabilir hard diskin olduğu pek çok harika ödül yarışma kapsamında oyunseverlerin olacak.

Yarışmaya katılmak için yapılması gerekenler ise çok basit:

  1. XPG’yi Instagram’da takip etmek
  2. XPG ürünüyle çekilmiş yaratıcı bir fotoğraf çekip #LoveXPG ve #XPG etiketleriyle Instagram’da paylaşmak
  3. Paylaşımın bağlantısını iletişim bilgileriyle birlikte https://event.adata.com/lovewithXPG/tr/ adresindeki ‘Fall in Love with XPG’ kampanya sitesindeki formu doldurarak göndermek:

Katılımcılar arasından rasgele seçilecek kazananlar 31 Mart 2021 tarihinde kampanya sitesinden duyurulacak. Kampanyaya Türkiye’den ve AB üyesi ülkelerden katılmak mümkün.

XPG bu etkinlikle birlikte bir de indirim kampanyası başlatıyor. Bu indirim kampanyasıyla seçili ürünlerde %35’e varan indirim avantajları kullanıcıları bekliyor.

S50 Lite Gen4 SSD İkili alımda %35 indirim http://bit.ly/s50lite
XPG Summoner Klavye %35 İndirim http://bit.ly/summonerx
Invader Oyuncu Kasası %6 İndirim http://bit.ly/invaderx

 

İndirimli tüm ürünleri görmek ve kampanya koşullarını öğrenmek için event.adata.com/lovewithXPG/tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu