Tiktok Takipçi Satın Al

Xiaomi Black Shark 3 Özellikleri Hakkında Yeni Bilgiler Ortaya Çıktı

Black Shark 2 Pro‘nun geçen yıl Temmuz ayında piyasaya sürülmesinden sonra, şimdi yeni neslin Black Shark 3 oyun telefonu ortaya çıktı!

Xiaomi Black Shark 3 özellikleri sızdırıldı. Xiaomi’nin oyun telefon serisinin yeni üyesi raporlara göre Black Shark 3 olarak isimlendirilecek.


Bugün, önümüzdeki Black Shark 3‘ün sızdırılmış olduğu iddia edilen bir çift görüntünün, cihazın ön ekranıyla ilgili bazı ayrıntıları ortaya çıkaran Çinli sosyal medya adresi Weibo’da görüldüğü bildirildi.

Xiaomi Black Shark 3 özellikleri nasıl olacak?

Yukarıda görüldüğü gibi, cihazın ayar sayfasının yakın çekim görüntüleri kullanıcıların 1080p (FHD) çözünürlük veya inanılmaz derecede yüksek 2K ekran çözünürlüğü arasında seçim yapabildiğini göstermiştir. Kullanıcılar normal kullanım sırasında 1080p çözünürlük seçerek telefon bataryalarını korumayı seçebildikleri için bu seçeneğe açıkça ihtiyaç vardır.

Benzer şekilde, bir sonraki iddia edilen çekim, cihazın bu sefer 120Hz’e kadar ekran yenileme hızını destekleyebileceğini de ortaya koydu. Mevcut Black Shark 2 Pro karşılaştırıldığında, sadece 60Hz yenileme hızına sahiptir.

Sızdırılanlar telefon hakkında çok fazla bilgi sağlamasa da gerçekten önemli ve yeterli bilgiler sağlıyor. Kayıtlara göre cihaz, 5G bağlantı desteğine ve aynı zamanda ilk 16 GB RAM’li akıllı telefon unvanına sahip olacak.

Xiaomi Black Shark 3 Özellikleri Hakkında Yeni Bilgiler Ortaya Çıktı

Çinli bir tahminci tarafından paylaşılan sızıntı bilgiler bu çarpıcı özelliklerin yanı sıra cihazın fiyatı hakkında da bazı detaylar içeriyor. Tahminleri ortaya atan kişi cihazın yüksek RAM’in yanı sıra 5G gibi yeni bir özellikle gelmesinin fiyatın yüksek olmasına yol açacağını iddia ediyor. Durum böyle olursa şirket ileride modelin 5G’siz versiyonunu da piyasaya sürmek durumunda kalabilir.

Aslında, oyun dışı akıllı telefonlar bile son zamanlarda piyasaya sürülen Redmi K30 ve Realme X50 dahil olmak üzere yüksek yenileme oranlı ekranlar için de vites yükseltiyor . Bu nedenle, Black Shark 3’ün bu önemli özelliği kaçırması gerçek bir hayal kırıklığı olacaktır.

Nubia’nın yaklaşmakta olan Red Magic akıllı telefonu için bile, şirketin kurucu ortağı Ni Fei daha önce cihazın 144Hz ekranla gelebileceğini ima etmişti . Şüphesiz, bu yıl 120Hz ekranlı daha fazla akıllı telefon göreceğiz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu