«
Xiaomi Black Shark 2 Çıkış Tarihi Açıklandı! Akıllı Telefon Haberleri Xiaomi Haberleri

2018 Nisan ayında Xiaomi firması oyuncu telefonu Black Shark modelini duyurmuştu. Yeni model Xiaomi Black Shark 2’nin çıkış tarihi belli oldu.

Xiaomi, Razer ile benzer şekilde ikinci telefonu için çalışmalara devam ediyor. Bu kapsamda şirketin oyuncu telefonu Xiaomi Black Shark 2 çıkış tarihi belli oldu.

  • Xiaomi Black Shark 2 Çıkış Tarihi Açıklandı! Akıllı Telefon Haberleri Xiaomi Haberleri

    Xiaomi Black Shark 2 Geliyor!

Telefon hakkında şuanda Xiaomi tarafından yapılan bir açıklama olmadığından sadece tasarım, boyut, ekran boyutu ve pil kapasitesi gibi küçük detaylar biliniyor.

Xiaomi Black Shark 2 Çıkış Tarihi Açıklandı! Akıllı Telefon Haberleri Xiaomi Haberleri

Tasarımsal olarak bir önceki telefonla hemen hemen aynı olan Black Shark 2’de arka kamera dikey olarak konumlandırılmış. Parmak izi okuyucusu ise Huawei telefonlarda özellikle gördüğümüz şekilde kameranın hemen altına koyulmuş. Ekran boyutu 5.99 inç olacak telefonda 4000 mAh bir batarayadan beslenecek.

  • Xiaomi Black Shark 2 Çıkış Tarihi Açıklandı! Akıllı Telefon Haberleri Xiaomi Haberleri

    Sıvı Soğutmalı Xiaomi Black Shark Tanıtıldı! İşte Özellikleri

Black Shark 2 ve Razer Phone 2, Qualcomm Snapdragon 845 işlemci ve 8 GB RAM özellikleriyle donanım olarak benzerlik gösteriyor. Xiaomi, Razer’dan farklı olarak 128 GB‘lık dahili depolamaya sahip olarak oyunseverlere sunulacak.

Xiaomi Black Shark 2 hakkında bilgilerimiz şuanda bununla sınırlı. Xiaomi Black Shark 2 çıkış tarihi 23 Ekim Salı günü olarak açıklandı. Oyunculara özel olarak sunulacak olan Black Shark 2 tasarımı ve özellikleriyle ön plana çıkıyor.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *