Nubia Red Magic, 55W Şarj Cihazıyla 3C'de Görüldü! - TeknoDiot.com

Nubia Red Magic, 55W Şarj Cihazıyla 3C’de Görüldü!

Abone Ol 

Nubia Red Magic 3’lerinin üst modeli son birkaç gündür haberlerde yer aldı ve bugün Çin 3C sertifikası, telefonun piyasaya sürülmesini tahmin edilenden daha yakın olduğunu düşündürdü.

takipçi satın al
takipçi satın al

Belgeye göre, NX659J model atama özelliğine sahip telefon, şirketin halihazırda piyasaya sürülmesine yakın olduğunu gösteren tüm gerekli testleri geçti. Daha da önemlisi, liste telefonun 5G bağlantısını destekleyeceğini onaylıyor ve ahizenin Qualcomm’un en yeni Snapdragon 865 yonga setini kullanacağı çok da şok edici değil.

Nubia Red Magic, 55W Şarj Cihazıyla 3C'de Görüldü!

Ayrıca, belge yaklaşmakta olan Red Magic telefonun 55W şarj cihazı ile şarj edilebileceğini gösteriyor bu da muhtemelen cihaz ile birlikte kullanıcılara ulaşacak.

Önceki sızıntı, ekranın 144Hz yenileme hızı işaretine çarpmasını önerdi, bu da yeni Red Magic’i 120Hz yenileme hızının ötesine geçen ilk telefon haline getirebilir.

Göz atın:   Sıvı Soğutmalı Xiaomi Black Shark Tanıtıldı! İşte Özellikleri

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu