Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung Galaxy S24 Ultra ve iPhone 15 Pro Max Kamera Karşılaştırması Yayınlandı

YouTube kanalı MacRumors, Samsung Galaxy S24 Ultra ile iPhone 15 Pro Max’in kameralarını karşılaştıran bir video yayınladı. Galaxy S24 Ultra’da ana kamera 200 MP çözünürlüğünde bir ana modülle (iPhone’da 48 MP), 12 MP ultra geniş açılı bir kamera (iPhone’da 12 MP), 3x optik zoomlu 10 MP bir telefoto ve 50 MP’lik 5x zoomlu bir telefoto bulunuyor. iPhone’da ise bir telefoto ile 12 MP modül bulunuyor.

Video yazarlarına göre, her iki kameranın fotoğraf kalitesi yaklaşık olarak aynı. Detaylar, dinamik aralık ve pozometre çalışması ile beyaz dengesi konusunda konuşuluyor. Samsung, portre fotoğraflarında biraz daha iyi iş çıkarıyor. Ayrıca, Koreli amiral gemisi yapay zeka özellikleriyle övünebilir – örneğin, fotoğraflardan nesneleri kaldırmak için generatif doldurma. Ancak video çekimi konusunda Apple hala herhangi bir Android akıllı telefondan daha iyi.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu